+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U DALIBORKY

Klíčová slova: Hotel U DALIBORKY

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2010

Popis: Máme pro Vás připraveno ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 66 lůžek. U všech pokojů nabízíme možnost přistýlky. Vstup s domácími zvířátky povolen je po předchozí domluvě. Pro hotelové hosty máme k dispozici v blízkosti hotelu uzavřené parkoviště. V hotelu možnost využití solaria a půjčení kol. Kategorie A sprcha, vana, WC na pokoji, telefon, RADIO, TV, SAT, VIDEO, Solarium ZDARMA, minibar, vysoušeč vlasů, kulma Kategorie B sprcha, WC na pokoji, TV, SAT, telefon<p> Kategorie C sprcha, WC na pokoji, telefon

Web: udaliborky.hotel.cz/

Další související informace

Hotel VLTAVA - Řež u Prah

Hotel VLTAVA - Řež u Prahy – Údolí řeky Vltavy vytváří atmosféru romantické horské scenérie. Příjemné a klidné okolí hotelu je ideální pro návštěvníky se zálibou v procházkách nebo cykloturistice. Hotel Vltava nabízí ubytování ve svých 64 moderních světlých pokojích s celkovou kapacitou 145 lůžek. Neplacené služby hotelu: hotelové parkoviště, směnárna, internetové připojení Wi-Fi v převážné části hotelu, hotelový sejf, buzení.

Hotel U Lip ve Frenštátu pod Radhoštěm

Hotel U Lip, ubytování ve Frenštátu pod Radhoštěm – Hotel u Lip Trojanovice s ideální polohou v samém centru Valašska nabízí komfortní ubytování a širokou škálu služeb pro rekreační, relaxační romantické a sportovní pobyty i pro firemní a jiné akce. V hotelu se nachází 22 pokojů s 55-ti lůžky. K dispozici jsou pokoje typu business, standart a economy. Součástí hotelu je příjemná restaurace s letní zahrádkou. t. Po náročném dni můžete využít služeb hotelového wellness centra, kde je Vám k dispozici infrasauna,, posilovna a stolní tenis. Za poplatek je umožněno parkování přímo před budovou hotelu.

Hotel U Růže - Kutná Hora v Kutné Hoře

Hotel U Růže,ubytování v Kutné Hoře – Hotel U Růže nabízí výjimečnou romantickou atmosférou, chuťové zážitky ve skvělé restauraci, relaxaci a uvolnění. To vše v těsné blízkosti světových památek UNESCO, významných míst české historie. Celý hotel prošel rekonstrukcí a dnes dobovou atmosféru dotváří stylové vybavení interiéru, jež nabízí vše, co by si zde člověk mohl přát.Již dnes a využijte příležitosti zakusit úroveň, jež si zde užívaly i takové osobnosti jako Gerard Depardieu, John Malkovich či Peta Wilson.

Načítání trvalo 0.0551 sekund.