+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U Hraběnky

Klíčová slova: Hotel U Hraběnky, Restaurace, Bowling a Wellness

E-mail: recepce@hotel-uhrabenky.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2012

Popis: Hotel U Hraběnky je jediný čtyřhvězdičkový hotel v Telči. Nabízí vysoký standard ubytování a služeb a proto je oblíbeným a vyhledávaným místem mnoha známých osobností, které do „pohádkové“ Telče zavítají. Nabízíme luxusní ubytování, bowling, wellness a stylová restaurace.

Web: www.hotel-uhrabenky.cz

Další související informace

Hotel a Residence Royal Standard v Praze

Hotel a Residence Royal Standard,ubytování v – Poloha je ideální svojí snadnou i pěší dostupností historických památek a kultury v Praze. Ubytování je v luxusních dvouložnicových apartmánech (residenčních bytech 100 m2), s obývacím pokojem s klimatizací a sedací soupravou s možností přistýlky, kuchyní, halou, koupelnou s vanou a WC,nebo dvoulůžkových pokojích s klimatizací, sprchou + WC, fénem, TV/SAT, bezdrátovým internetovým připojením (Wi-Fi), telefonem, minibarem, trezorem.Hostům je za poplatek k dispozici uzamčené parkoviště nebo samostatná garáž.

Hotel U Daliborky v Sušici

Hotel U Daliborky,ubytování v – Náš tříhvězdičkový Hotel U Daliborky se nachází v centru města Sušice.Ubytování ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, • Televize na pokoji, v objektu je přípojka k vysokorychlostnímu internetu, přivezte si laptop a můžete být neomezeně připojeni • Přivítáme i Vaše čtyřnohé přátele • Příjemné a klidné posezení v naší nekuřácké restauraci s dobrou českou kuchyní • Hotel je vhodný jak pro odpočinek na jednu noc tak i pro delší pobyty • • Nabízíme pro seniory nad 65 let zvýhodněné pobyty a skupinové slevy •

Hotel U Zeleného stromu v Nepomuku

Hotel U Zeleného stromu,ubytování v – Hotelu U Zeleného stromu se nachází v Nepomuku na historickém náměstí .Okolí Nepomuku je jako stvořené pro pěší a cykloturistiku s překrásnou krajinou Pošumaví a Brd.Hotel nabízí k ubytování 56 lůžek, v jedno a dvoulůžkových pokojích, rodinném pokoji a apartmentu. Ve všech pokojích jsou pro vás připraveny TV s nabídkou 20 programů, přípojky k internetu a vlastní sociální zařízení s vanou.Hotel nabízí stravování ve stylové restauraci staročeský Švejk. Společenský sál je vybaven veškerou technikou potřebnou pro pořádání kongresů, školení, firemních akcí, plesů, bálů, oslav, rautů a dalších akcí, které budete pořádat.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.