+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U Kata

Klíčová slova: Hotel U Kata

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2010

Popis: Hotel U Kata se nachází na okraji historického centra města v místech, kde ve středověku vedly městské hradby, jejichž část se dodnes zachovala i s tzv. Katovou brankou, jediným místem, kudy mohl mistr kat vcházet do města konat svou práci.

Web: hotel-u-kata.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Sněžník v Jílovém u Děčína

Hotel Sněžník,Jílové u – Hotel Sněžník v Jílové je vybaven 22 pokoji s možností přistýlky. Pokoje jsou účelně zařízeny moderním nábytkem, k dispozici na pokojích je rozhlas, TV a Sat. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem + WC. 1 pokoj je pro invalidní hosty s bezbariérovým přístupem a vybavením.Hotel je vybaven stylovou restaurací dále vinárnou a barem.

GOLF HOTEL AUSTERLITZ ve Slavkově u Brna

GOLF HOTEL AUSTERLITZ,ubytování ve Slavkově u – Golf Hotel Austerlitz se nachází necelých 24 km od Brna, v sousedství Slavkovského zámku.Je situován přímo v golfovém areálu, které tvoří 18-ti jamkové hřiště ve stylu skotského typu-links .Hotel nabízí celoroční ubytování v šesti samostatných bungalovech o celkové kapacitě 60 osob. V každém bungalovu se nachází šest dvoulůžkových pokojů, . Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV set, bezplatnou wifi a menší terasu. Součástí hotelu jsou také tři apartmány, které tvoří dvě samostatné místnosti, sociální zařízení, TV set, bezplatná wifi, kuchyňský kout a menší terasa. Všechny pokoje jsou nekuřácké a parkovací místa jsou v bezprostřední blízkosti hotelu.

Načítání trvalo 1.8366 sekund.