+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U královny Elišky ubytování Hradec Králové

Klíčová slova: Hotel,U,královny,Elišky,ubytování,Hradec,Králové,H

E-mail: Hotel-Hradec-Kralove-U-Kralovny-Elisky@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2009

Popis: Váš pokoj je připraven od 14.00 hod., uvolnění pokoje do 12.00 hod. K ubytování slouží 35 světlých, dostatečně prostorných pokojů s výhledem na historické náměstí nebo do parku. Prezidentské apartmá se slunnou terasou je vybaveno klimatizací. Všechny

Web: www.hotel-u-kralovny-elisky-hradec-kralove.az-ubytovani.net/

Další související informace

Penzion Nad Oborou ubytování Hradec Králové

Penzion,Nad,Oborou,ubytování,Hradec,Králové,Hradec – V každém z celkem 14 dvoulůžkových pokojů najdete vlastní koupelnu a WC, barevnou televizi, satelit , internetovou přípojku a minibar. Ve třech pokojích je možnost přistýlky.Penzion Nad Oborou má i pokoj pro zdravotně hendikepované osoby s odpovídající úpravou. Výhled z oken pokojů přináší nejen příjemný pohled na hradeckou katedrálu, ale i do polabských luk či na nedaleké návrší Chlum, kde se v roce 1866 odehrála bitva u Hradce Králové.

Hotel Boromeum ubytování

Hotel,Boromeum,ubytování,Hradec,Králové,Hradec,Kr – Apartmány jsou vyhledávány pro své umístění, jsou výhodný pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu služeb. Předností prostorných apartmánů je kompletní vybavení, včetně kuchyně a tudíž pocit domova na jeden den a nebo na měsíc a více.

Načítání trvalo 0.3607 sekund.