+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U RŮŽE ubytování Ku

Klíčová slova: Hotel,U,RŮŽE,ubytování,Kutná,Hora,Kutna,Hora,U,RU

E-mail: Hotel-Kutna-Hora-U-Ruze@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2010

Popis: Veškeré interiéry hotelu, včetně pokojů, jsou zařízeny originály starožitného nábytku a obrazů, což dodává originalitu všem pokojům i ostatním prostorám. Hotel uspokojí všechny návštěvníky toužící po klidném prostředí v romantickém zákoutí historického města a přesto jim může nabídnout veškerý požadovaný standard.

Web: www.hotel-u-ruze-kutna-hora.az-ubytovani.net/

Další související informace

Penzion Centrum ubytování Kutná Hora

Penzion,Centrum,ubytování,Kutná,Hora,Kutna,Hora,ub – Penzion Centrum leží v historickém centru města Kutná Hora. Je otevřen po celý rok a k ubytování má pro Vás připraveno 17 lůžek v sedmi pokojích. Penzion nabízí příjemný pobyt v domácím stylu a v klidném a tichém prostředí.

Hotel Tennis Club ubytová

Hotel,Tennis,Club,ubytování,Prostějov,Prostejov,u – Hotel disponuje 120 lůžky ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech, které jsou standardně vybaveny minibarem, barevným TV se satelitním příjmem, telefonem, internetovým připojením a komplexním sociálním zařízením.

Penzion Barbora ubytování

Penzion,Barbora,ubytování,Kutná,Hora,Kutna,Hora,u – V penzionu máte možnost využít ubytování v 9 dvoulůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém apartmánu se 2 přistýlkami. Všechny pokoje jsou samozřejmě vybaveny vlastní koupelnou a WC. Lokalita penzionu umožnila nabídnout jižní pokoje s balkonky a výhledem na Chrám Svaté Barbory, která je od penzionu vzdušnou čarou 100 metrů. Severní pokoje nabízejí malou předzahrádku. Zdravotně postiženým hostům nabízíme jeden pokoj určený pro invalidy s bezbarierovým přístupem, vlastním parkovacím místem a upravenou koupelnou.

Načítání trvalo 0.3691 sekund.