+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U SPLAVU

Klíčová slova: Hotel U SPLAVU

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2010

Popis: Hotel se nachází přímo na břehu řeky Divoké Orlice nedaleko centra města Kostelce n/Orlicí v klidném a malebném údolí rekreace a sportu „Pod Strání“, Lesoparku „Lipová stráň“.

Web: usplavu.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Relax u Drsů

Hotel Relax u Drsů – Pohodlné ubytování poskytujeme našim hostům ve 23 moderně vybavených pokojích s celkovou kapacitou 53 lůžek. K dalším službám patří možnost připojení na internet, praní a žehlení, především pro dámy je pak k dispozici kadeřnictví a kosmetické studio. V hotelu je možné navštívit i solnou jeskyni. Pro chvíle oddechu je návštěvníkům k dispozici posilovna, solárium, sauna nebo vířivá vana, 1 km od hotelu je možno navštívit bazén.

Hotel U České koruny

Hotel U České koruny, hotel, ubytovani – Hotel U České koruny je situován v klidném prostředí nad Řeporyjským náměstím. Pro Vaše pohodlí je u nás připraveno celkem 34 pokojů, z toho je 8 čtyřlůžkových, 4 třílůžkové a 22 dvoulůžkových. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím s moderní koupelnou. Na každém pokoji mají hosté k dispozici telefon a TV.

Hotel U Daliborky v Sušici

Hotel U Daliborky,ubytování v – Náš tříhvězdičkový Hotel U Daliborky se nachází v centru města Sušice.Ubytování ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, • Televize na pokoji, v objektu je přípojka k vysokorychlostnímu internetu, přivezte si laptop a můžete být neomezeně připojeni • Přivítáme i Vaše čtyřnohé přátele • Příjemné a klidné posezení v naší nekuřácké restauraci s dobrou českou kuchyní • Hotel je vhodný jak pro odpočinek na jednu noc tak i pro delší pobyty • • Nabízíme pro seniory nad 65 let zvýhodněné pobyty a skupinové slevy •

Načítání trvalo 0.0651 sekund.