+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U Supa ubytování Ha

Klíčová slova: Hotel,U,Supa,ubytování,Harrachov,ubytovani

E-mail: Hotel-Harrachov-U-Supa@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2009

Popis: Hotel U Supa nabízí celoroční ubytování v krásných, světlých pokojích s kouzelným výhledem do přírody. Ubytování je připravené ve 13 pokojích o kapacitě 45 lůžek. Pokoje jsou dvoulůžkové a více lůžkové.

Web: www.hotel-u-supa.cs-ubytovani.net/Harrachov.htm

Další související informace

Hotel U hraběte Harracha ubytování Harrachov

Hotel,U,hraběte,Harracha,ubytování,Harrachov,U,hra – Hotýlek u hraběte je výhodně situovaný a je vzdálen zhruba 5 minut pěšky od centra města a sedačkové lanovky na Čertovu horu.Většina pokojů má balkon a před domem je možnost využít vlastní parkoviště.

Hotel Benica Benešov u Prahy

Hotel,Benica,ubytování,Benešov,u,Prahy,Benesov,u,P – Hotel Benica nabízí ubytování v 33 prostorných pokojích o celkové kapacitě 67 pevných lůžek. Možnost vyžití dalších pevných lůžek, přistýlek nebo dětských postýlek. Hotel,Benica,ubytování,Benešov,u,Prahy,Benesov,u,Prahy,ubytovani

Hotel U Zlaté studny ubyt

Hotel,U,Zlaté,studny,ubytování,Praha,1,U,Zlate,st – Hotel U Zlaté studny patří mezi nejkrásnější chráněné historické památky ze 16. století v samém centru Prahy na Starém Městě v Karlově ulici. Hotel U Zlaté studny prošel v roce 2008 rekonstrukcí a nabízí ubytovací služby na úrovni **** hotelu.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.