+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U Supa ubytování Ha

Klíčová slova: Hotel,U,Supa,ubytování,Harrachov,ubytovani

E-mail: Hotel-Harrachov-U-Supa@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2009

Popis: Hotel U Supa nabízí celoroční ubytování v krásných, světlých pokojích s kouzelným výhledem do přírody. Ubytování je připravené ve 13 pokojích o kapacitě 45 lůžek. Pokoje jsou dvoulůžkové a více lůžkové.

Web: www.hotel-u-supa.cs-ubytovani.net/Harrachov.htm

Další související informace

Hotel Benica Benešov u Prahy

Hotel,Benica,ubytování,Benešov,u,Prahy,Benesov,u,P – Hotel Benica nabízí ubytování v 33 prostorných pokojích o celkové kapacitě 67 pevných lůžek. Možnost vyžití dalších pevných lůžek, přistýlek nebo dětských postýlek. Hotel,Benica,ubytování,Benešov,u,Prahy,Benesov,u,Prahy,ubytovani

Hotel Spa hotel Panorama

Hotel,Spa,hotel,Panorama,ubytování,Karlovy,Vary,u – Hotelové pokoje jsou plně zařízené a vyhovují hodnotícímu stupni ****. Pokoje jsou vybaveny TV, satelitem, telefonem s přímou linkou, fénem, vanou v koupelnách, WC, mini barem a v neposlední řadě nabízí neopakovatelný výhled na Karlovy Vary.

Hotel na Mýtě ubytování H

Hotel,na,Mýtě,ubytování,Harrachov,na,Myte,ubytova – V hotelu jsou k dispozici prostorné dvoulůžkové pokoje, kde do každého lze umístit ještě další tři postele tak, že pokoje mohou sloužit jako tří až pětilůžkové. Každý pokoj má předsíň, hlavní místnost a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.

Načítání trvalo 0.2945 sekund.