+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U Šuterů ubytování

Klíčová slova: Hotel,U,Šuterů,ubytování,Praha,1-Nové,Město,Praha

E-mail: Hotel-Praha-U-Suteru@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2010

Popis: Hotel U Šuterů nabízí pohodlné ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a apartmánech. V roce 2004 byly pokoje hotelu zrokonstruovány a nyní jsou nově zařízeny stylovým nábytkem , který je citlivě zakomponován do gotické podoby interiéru budovy.

Web: www.hotel-u-suteru-praha-1.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Old Prague ubytování Praha 1-Staré Město

Hotel,Old,Prague,ubytování,Praha,1-Staré,Město,Pra – K ubytování jsou pro Vás připraveny příjemné pokoje s vlastním příslušenstvím, vybavené TV/SAT, koupelnou, telefonem. Celkem 28 pokojů z toho 9 třílůžkových a 19 dvoulůžkových, které lze využít i pro ubytování jedné osoby.

Hotel Elysee ubytování Pr

Hotel,Elysee,ubytování,Praha,1-Nové,Město,Praha,1 – Hotel disponuje 78 elegantně a stylově zařízenými pokoji a 15 luxusními apartmány s parketovou podlahou. K dispozici je také nekuřácké patro a pokoje pro handicapované. Pokoje jsou standardně vybaveny satelitem a TV, telefon s přímou volbou, trezorem, WiFi, minibarem, příslušenství pro přípravu kávy a čaje.

Hotel Mušketýr ubytování

Hotel,Mušketýr,ubytování,Praha,1-Nové,Město,Praha – Pokoje jsou rozděleny do dvou základních kategorií. Obě kategorie mají k dispozici sociální zařízení, protipožární signalizaci pokojů, tv, telefon, klimatizace. Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ubytování.

Načítání trvalo 0.4197 sekund.