+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U Tří lvů ubytování

Klíčová slova: Hotel,U,Tří,lvů,ubytování,České,Budějovice,Ceske,

E-mail: Hotel-Ceske-Budejovice-U-Tri-Lvu@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2010

Popis: Hotel nabízí svým hostům k odpočinku 76 pevných lůžek v 36 příjemných pokojích vybavených sociálním zařízením - WC a koupelna s vanou nebo sprchovým koutem.Na pokojích je telefon s přímou volbou do celého světa.

Web: www.hotel-u-tri-lvu-ceske-budejovice.az-ubytovani.net/

Další související informace

Hotel U Vlka ubytování České Budějovice

Hotel,U,Vlka,ubytování,České,Budějovice,Ceske,Bude – Penzion U Vlka se nachází na klidném místě v centru Českých Budějovic,zhruba 100 m od hlavního náměstí Přemysla Otakara II. Penzion nabízí ubytování v pokoji a apartmá,kde máte možnost ubytování z dvou, tří až pětilůžkových pokojů s příslušenstvím, TV přijímačem, kabelovou televizí.

Penzion Miltom ubytování

Penzion,Miltom,ubytování,České,Budějovice,Ceske,B – Zrekonstruovaný penzion Miltom se nachází 400 m od náměstí Přemysla Otakara II., v historickém centru Českých Budějovic, na pravém břehu Vltavy, na okraji největšího parku Českých Budějovic, u Litvínovického mostu. Hosté se mohou ubytovat ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech 2+2 lůžka.Ve vybavení pokojů je samostatné sociální zařízení. Dále pak televize se satelitním příjmem, a moderní nábytek. V penzionu se náchází příjemná hospůdka s klasickou českou kuchyní a barem. V okolí je několik dalších restaurací s vyběrem z několika světových kuchyní. Okolí: V dosahu je většina sportovních zařízení - Krytý bazén, sauna, fitnes, tenis, sportovní hala, zimní stadion, fotbalový stadion, střelnice, golf, rybolov, lov zvěře. Pension sousedí s mezinárodní cyklostezkou stezkou.

Penzion Bohemia ubytování

Penzion,Bohemia,ubytování,České,Budějovice,Ceske, – Ubytovat se hosté mohou ve čtyřech pokojích a dvou apartmánech. Všechny pokoje jsou prostorné, standartně vybavené sociálním zařízením, televizí, wifi, některé mají mini kuchyňku. Celková kapacita je 16 lůžek a 4 přistýlky.

Načítání trvalo 0.0821 sekund.