+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U Tří lvů ubytování

Klíčová slova: Hotel,U,Tří,lvů,ubytování,České,Budějovice,Ceske,

E-mail: Hotel-Ceske-Budejovice-U-Tri-Lvu@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2010

Popis: Hotel nabízí svým hostům k odpočinku 76 pevných lůžek v 36 příjemných pokojích vybavených sociálním zařízením - WC a koupelna s vanou nebo sprchovým koutem.Na pokojích je telefon s přímou volbou do celého světa.

Web: www.hotel-u-tri-lvu-ceske-budejovice.az-ubytovani.net/

Další související informace

Ubytovna F. Škroupa ubytování České Budějovice

Ubytovna,F.,Škroupa,ubytování,České,Budějovice,Ces – Ubytovna F.Škroupa nabízí celoročně ubytování, vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Ubytování často využívají turisti, studenti, pracující čety i dlouhodobé ubytování. Celková kapacita ubytování je 67 lůžek.

Penzion Miltom ubytování

Penzion,Miltom,ubytování,České,Budějovice,Ceske,B – Zrekonstruovaný penzion Miltom se nachází 400 m od náměstí Přemysla Otakara II., v historickém centru Českých Budějovic, na pravém břehu Vltavy, na okraji největšího parku Českých Budějovic, u Litvínovického mostu. Hosté se mohou ubytovat ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech 2+2 lůžka.Ve vybavení pokojů je samostatné sociální zařízení. Dále pak televize se satelitním příjmem, a moderní nábytek. V penzionu se náchází příjemná hospůdka s klasickou českou kuchyní a barem. V okolí je několik dalších restaurací s vyběrem z několika světových kuchyní. Okolí: V dosahu je většina sportovních zařízení - Krytý bazén, sauna, fitnes, tenis, sportovní hala, zimní stadion, fotbalový stadion, střelnice, golf, rybolov, lov zvěře. Pension sousedí s mezinárodní cyklostezkou stezkou.

Hotel AMADEUS ubytování České Budějovice

Hotel,AMADEUS,ubytování,České,Budějovice,Ceske,Bud – Příjemné zařízení hotelu Amadeus je navrženo a vytvořeno tak, aby hostům navodilo atmosféru domácího pohodlí. Všechny pokoje hotelu mají vlastní prostornou koupelnu s vanou, toaletou, telefonem, televizor a satelit, ledničky s občerstvením a přípojku na internet.

Načítání trvalo 0.3763 sekund.