+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U zlaté rybky ubyto

Klíčová slova: Hotel,U,zlaté,rybky,ubytování,Rousínov,Rousinov,U

E-mail: Hotel-Rousinov-U-Zlate-Rybky@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2010

Popis: V penzionu U zlaté rybky se můžete ubytovat v jedno až čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vyznačován svou atmosférou, která Vás vtáhne do modrého nebe, zelené oázy a vínově-červeného orientu. Každý pokoj je vybaven TV s kabelovou televizí, koupelnou se sprchou, WC. Hosté mohou zdarma využívat připojení na Internet pomocí Wi-Fi.

Web: www.u-zlate-rybky-rousinov.rs-hotel.net/

Další související informace

Hotel U Tří lvů ubytování

Hotel,U,Tří,lvů,ubytování,České,Budějovice,Ceske, – Hotel nabízí svým hostům k odpočinku 76 pevných lůžek v 36 příjemných pokojích vybavených sociálním zařízením - WC a koupelna s vanou nebo sprchovým koutem.Na pokojích je telefon s přímou volbou do celého světa.

Hotel U Lyžaře ubytování

Hotel,U,Lyžaře,ubytování,Jihlava,U,Lyzare,ubytova – Ubytování je nabízeno v sedmnácti dvoulůžkových pokojích. Jedenáct pokojů je mezonetových s možností přistýlky v horním podlaží. Ke každému pokoji náleží koupelna se sprchovým koutem a WC. Hosté mají na pokojích dále k dispozici LCD TV a bezplatné připojení k internetu (Wi-Fi).

Hotel U Kance ubytování L

Hotel,U,Kance,ubytování,Lipová-lázně,Lipova-lazne – Penzion U Kance nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha či vana, umyvadlo), s televizí a wi-fi připojením na internet v celém objektu k tomu příjemné prostředí a přátelská atmosféra. Vlastní parkoviště u penzionu zdarma.

Načítání trvalo 0.3430 sekund.