+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U zlaté rybky ubyto

Klíčová slova: Hotel,U,zlaté,rybky,ubytování,Rousínov,Rousinov,U

E-mail: Hotel-Rousinov-U-Zlate-Rybky@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2010

Popis: V penzionu U zlaté rybky se můžete ubytovat v jedno až čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vyznačován svou atmosférou, která Vás vtáhne do modrého nebe, zelené oázy a vínově-červeného orientu. Každý pokoj je vybaven TV s kabelovou televizí, koupelnou se sprchou, WC. Hosté mohou zdarma využívat připojení na Internet pomocí Wi-Fi.

Web: www.u-zlate-rybky-rousinov.rs-hotel.net/

Další související informace

Hotel U Zlaté studny ubyt

Hotel,U,Zlaté,studny,ubytování,Praha,1,U,Zlate,st – Hotel U Zlaté studny patří mezi nejkrásnější chráněné historické památky ze 16. století v samém centru Prahy na Starém Městě v Karlově ulici. Hotel U Zlaté studny prošel v roce 2008 rekonstrukcí a nabízí ubytovací služby na úrovni **** hotelu.

Hotel U Zlatého jelena ub

Hotel,U,Zlatého,jelena,ubytování,Praha,1-Staré,Mě – V každém pokoji je luxusní sociální zařízení, televize se satelitním přenosem, telefon s přímou volbou a minibar. Některé koupelny jsou vybaveny vanou s perličkovou/hydromasážní koupelí. Celková kapacita hotelu je 49 lůžek s možností přistýlek.

Hotel U Daliborky ubytová

Hotel,U,Daliborky,ubytování,Louny,ubytovani – Hotel U Daliborky v Lounech nabízí kapacitu hotelu o šesti prostorných pokojích s komfortním vybavením, přičemž dva z nich jsou vybaveny kuchyňským koutem. Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici dětská postýlka.

Načítání trvalo 0.0532 sekund.