+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U Zvonu, Plzeň

Klíčová slova: hotel, ubytování, ubytovani, centrum, Plzeň

E-mail: hotel-uzvonu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2010

Popis: Nový luxusní hotel s přátelskou atmosférou přímo v historickém centru města Plzně. Hotel nabízí komfortně zařízené pokoje, také s bezbariérovým přístupem. Parkování v hotelových garážích. Hotel U zvonu je vyhlášený svojí mezinárodní kuchyní, specialitami místní kuchyně a příjemným posezením v kavárně nebo na venkovní hotelové zahrádce s výhledem na středověké plzeňské hradby.

Web: www.hotel-uzvonu.cz

Další související informace

Víkendové pobyty

pobyt, víkend, hotel, ubytování, rekreace – Naše společnost nabízí prověřené víkendové pobyty pro dva, wellness víkendy či romantické víkendy pro dva. Naše nabídka víkendových pobytů je určena pro všechny, kteří rádi poznávají krásy České republiky.

Royal Palm Mauritius

Royal Palm Mauritius, hotel, ubytování, dovolená – Na ostrově Mauricius existuje hotel Royal Palm Mauritius. Nabídne vám široké spektrum ubytovacích kategorií. Jako součást hotelu můžete považovat i restaurace nebo hotelové lázně. Pestrá nabídka exkurzí po ostrově jako samozřejmost.

Ubytování Orlické hory

ubytování, hotel, Orlické hory, Jeseníky, lyžování – Komfortní ubytování za příznivé ceny, wellness, sjezdovky pro začínající i pokročilé lyžaře, běžecké trasy a krásná příroda. To vše najdete v Acrobatparku Aleše Valenty na pomezí Orlických hor a Jeseníků. Blízké moderní lyžařské areály Dolní Morava a Červená Voda uspokojí požadavky jak náročných lyžařů, tak rodin s dětmi. Přímo u Acrobatparku vede několik krásných běžkařských tras. K tomu majestátní lesy, komfortní ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích s WiFi, wellness s vířivkou, play room a restaurace, to vše dělá z Acrobatparku ve Štítech místo, kde můžete strávit příjemnou zimní dovolenou a kam se budete určitě rádi vracet.

Načítání trvalo 2.7510 sekund.