+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U Zvonu ubytování Vrchlabí

Klíčová slova: Hotel,U,Zvonu,ubytování,Vrchlabí,Vrchlabi,ubytovan

E-mail: Hotel-Vrchlabi-U-Zvonu@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2010

Popis: K vybavení každého pokoje patří televize se satelitním příjmem, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, vysokorychlostní připojení k internetu, minibar. Komfortní V.I.P. apartmá (40 m²).

Web: www.u-zvonu-vrchlabi.az-hotel.net/

Další související informace

Hotel Karlov ubytování Be

Hotel,Karlov,ubytování,Benešov,u,Prahy,Benesov,u,P – Jednotlivé pokoje jsou situovány v samostatných jednopodlažních domcích. Celý objekt je spojen podzemní komunikací. 28 dvoulůžkových pokojů (TW, DBL, KING SIZE). Pokoje jsou vybaveny novými historizujícími postelemi.

Hotel Omnia ubytování Jan

Hotel,Omnia,ubytování,Janské,Lázně,Janske,Lazne,u – Moderní designový hotel má kapacitu 110 lůžek v 43 dvoulůžkových pokojích a 2-4 lůžkových apartmá. Pokoje, stejně jako celý interiér, jsou typické originálním designem a vysokým komfortem. Samozřejmostí je bezbariérový přístup do všech částí objektu. Comfort Room, Maisonette Suite, Attic Suite, Junior Suite, Deluxe Suite (navíc balkon, koupelna s Jacuzzi).

Penzion U Zvonu ubytování

Penzion,U,Zvonu,ubytování,Rychnov,nad,Kněžnou,Ryc – Penzion je nově zrekonstruovaný a nabízí komfortně vybavené pokoje a stylovou restauraci se salónkem. Vzhledem ke své poloze je ideálním výchozím bodem do hlavních lyžařských center Orlických hor, které jsou vzdáleny necelých 20 km.

Načítání trvalo 0.1312 sekund.