+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel V Pivovaře ubytován

Klíčová slova: Hotel,V,Pivovaře,ubytování,Davle,V,Pivovare,ubyto

E-mail: Hotel-Davle-V-Pivovare@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2010

Popis: Hotel Pivovar se nachází nedaleko Prahy na levém břehu Vltavy. Leží na soutoku Vltavy a Sázavy v malebném městečku Davle. V okolí je nádherná příroda, která vybízí k procházkám, vyjížďkám na kole a mnoho dalším aktivitám. Hotel Pivovar poskytuje hostům ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.

Web: www.hotel-v-pivovare-davle.abc-ubytovani.com/

Další související informace

Penzion Ve Dvoře Štědrá u

Penzion,Ve,Dvoře,Štědrá,ubytování,Štědrá,Stedra,V – Zveme Vás do rodinného penzionu v obci Štědrá, který leží v malebné krajině nedaleko Doupovských hor. Rodinný penzion s restaurací nabízí celoroční ubytování v malebném a poklidném prostředí. Najdete zde klid potřebný k relaxaci nebo celou řadu typů na výlety za zajímavostmi zdejšího kraje, např. obce Valeč, Nečtiny, Žlutice, Toužim, Bečov nad Teplou a další.

Ubytování na lodi Sealine

Ubytování,na,lodi,Sealine,ubytování,Kralupy,nad,V – Délka 6 m, šířka 2,2 m, ponor 0,7 m, dvoutaktní benzinový motor Yamaha o výkonu 85 koní, trup lodě laminát, váha stroje cca 1,4 tuny. Maximální obsaditelnost 3 osoby, optimální obsazenost 2 osoby, pro denní vyjížďky je možné loď obsadit 5 osobami. K vedení tohoto plavidla

v soukromí Hošková ubytov

v,soukromí,Hošková,ubytování,Praha,4-Braník,Praha – Rodinná vila Hošková v Praze nabízí k ubytování dva dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím včetně sociálního zařízení. Hosté, kteří navštíví vilu Hoškovou během hlavních svátku, bude účtována přirážka. Klienti, kteří přijedou do vily Hoškové v Praze autem, je k dispozici bezpečné parkování na uzamčeném dvoře.

Načítání trvalo 0.0713 sekund.