+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel V Pivovaře ubytován

Klíčová slova: Hotel,V,Pivovaře,ubytování,Davle,V,Pivovare,ubyto

E-mail: Hotel-Davle-V-Pivovare@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2010

Popis: Hotel Pivovar se nachází nedaleko Prahy na levém břehu Vltavy. Leží na soutoku Vltavy a Sázavy v malebném městečku Davle. V okolí je nádherná příroda, která vybízí k procházkám, vyjížďkám na kole a mnoho dalším aktivitám. Hotel Pivovar poskytuje hostům ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.

Web: www.hotel-v-pivovare-davle.abc-ubytovani.com/

Další související informace

Hotel Salus ubytování Poh

Hotel,Salus,ubytování,Pohořelice,Pohorelice,ubyto – Hotel Salus se nachází v Nové Vsi (2 km za městečkem Pohořelice). V příjemném a tichém prostředí na okraji lesa, zároveň pouhých 300m od rychlostní komunikace I/52 spojující Brno s hraničními přechody s Rakouskem (Mikulov, Znojmo). Mezi hlavní přednosti hotelu patří bez pochyby klidné a útulné prostředí. Záměrem je aby se hosté v hotelu cítili spokojeni.

Hotel Radun ubytování Luh

Hotel,Radun,ubytování,Luhačovice,Luhacovice,ubyto – V hotelu Radun v Luhačovicích je nabízen hostům čtyřhvězdičkový standard ubytování ve stylově zrekonstruovaných pokojích s balkonem nebo terasou, vlastním příslušenstvím, vybavených televizorem, telefonem, minibarem a připojením k internetu. Hotel Radun v Luhačovicích si zakládá na rodinné atmosféře, maximálním pohodlí a cenově dostupným luxusem.

Penzion V Růžku ubytování

Penzion,V,Růžku,ubytování,Soběslav,Sobeslav,V,Ruz – K ubytování zde slouží 2 dvoulůžkové pokoje -zelený pokoj a modrý pokoj- a jeden apartmán, vše s možností přistýlek, vlastní koupelnou a TV. Stravování (snídaně, polopenze, plná penze). V létě je Vám k dispozici pronajmutí grilu na terase s vlastním

Načítání trvalo 0.0818 sekund.