+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Vesna ubytování Čes

Klíčová slova: Hotel,Vesna,ubytování,Český,Šternberk,Cesky,Stern

E-mail: Hotel-Cesky-Sternberk-Vesna@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2010

Popis: Hotel má 28 pokojů, jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové s výhledem na hrad Šternberk. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Pro skupiny zde poskytují slevy. Pes je povolen za poplatek 80-Kč/noc.

Web: www.vesna-cesky-sternberk.az-hotel.net/

Další související informace

Hotel Vltava ubytování Če

Hotel,Vltava,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krumlo – Tříhvězdičkový rodinný hotel Vltava se nachází nedaleko historického centra Českého Krumlova. Přímá poloha hotelu je v klidné čtvrti Horní Brána nedaleko sinice č.157, ve směru Český Krumlov Kaplice. Hosté ocení klid v Hotelová restaurace hostům nabízí celodenní stravování zahrnující jihočeské speciality, pizzu a výběr ze světové kuchyně. Možost i vegetariánské stravy. Hosté mohou využívat i salónek s kapacitou 30 míst , vhodný k soukromým a firemním večírkům.Parkování mohou hosté využít na přilehlém parkovišti. Na recepci je možnost internetu a faxu. Na recepci si hosté mohou zajistit vstupenky do městského či otáčivého hlediště ,vyřídit rezervaci v krumlovských restauracích, doporučit kam za zábavou. Možnost zajistit průvodce nebo překldatele.

Apartmány Soukenická 44 u

Apartmány,Soukenická,44,ubytování,Český,Krumlov,C – Apartmá 2 je umístěn v prvním patře. Jedná se o nově zrekonstruovaný byt s obytnou plochou 40m2. Skládá se z obytné místnosti s kuchyní, ložnice a koupelny s WC. Byt je moderně zařízen a je určen pro 2 až 3 osoby.

Penzion Feston ubytování

Penzion,Feston,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krum – Pension Feston se nachází v Českém Krumlově. Penzion leží v klidné části města, nedaleko rybníka, avšak cca 10 minut pěšky od historického centra. Po celém pensionu je k dispozici Wi-Fi. Parkovat lze přímo před penzionem. V pensionu Vám nabídnou ubytování celkem v pěti dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Pokoje jsou barevně laděné a vybavené vlastním sociálním zařízením a televizorem se satelitním příjmem. Celý objekt je nekuřácký. Snídaně jsou podávány v menší jídelně, která sousedí s bazénem. Snídaně jsou bufetovým způsobem. Podávají se mezi 8.00 – 10.00 a jsou již zahrnuty v ceně. Na zahradě stojí gril, kde si můžete ugrilovat něco dobrého k večeři.

Načítání trvalo 0.3638 sekund.