+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Vila Antoaneta ubyt

Klíčová slova: Hotel,Vila,Antoaneta,ubytování,Luhačovice,Luhacov

E-mail: Hotel-Luhacovice-Vila-Antoaneta@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 7. kv?tna 2010

Popis: Vila Antoaneta nabízi hostům pokoje kategorie superior, komfortně a moderně zařízené. Ve vybavení pokojů Vila Antoaneta se nachází koupelna se sprchou nebo vanou, fénem, WC. Pokoje s TV+SAT, telefonem a ledničkou (na přání minibar), částečně s balkónem.

Web: www.hotel-vila-antoaneta-luhacovice.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel DUO Praha ubytování

Hotel,DUO,Praha,ubytování,Praha,9-Střížkov,Praha, – Hotel nabízí 647 klimatizovaných pokojů ve dvou budovách. Interiéry jsou zařízeny dřevěným nábytkem v barvě růží, pracovními stoly, židlemi, konferenčními stolky, mosaznými lampami, červenými koberci, závěsy s oranžovým vzorem a v pokojích je k dispozici vybavení na vaření kávy / čaje, mini bar.

Hotel Radun ubytování Luh

Hotel,Radun,ubytování,Luhačovice,Luhacovice,ubyto – V hotelu Radun v Luhačovicích je nabízen hostům čtyřhvězdičkový standard ubytování ve stylově zrekonstruovaných pokojích s balkonem nebo terasou, vlastním příslušenstvím, vybavených televizorem, telefonem, minibarem a připojením k internetu. Hotel Radun v Luhačovicích si zakládá na rodinné atmosféře, maximálním pohodlí a cenově dostupným luxusem.

Načítání trvalo 0.0509 sekund.