+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Vila Hop Kellner ub

Klíčová slova: Hotel,Vila,Hop,Kellner,ubytování,Žatec,Zatec,ubyt

E-mail: Hotel-Zatec-Vila-Hop-Kellner@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2010

Popis: Hotel disponuje jedním "Prezidentským" apartmánem, dvěma pokoji s manželským dvojlůžkem,sedmi pokoji se dvěma lůžky, jedním jednolůžkovým pokojem,jedním pokojem pro 4-5 osob, také čtyřmi 2-3 lůžkovými pokoji turistického charakteru (palanda, WC a sprcha přes chodbu).

Web: www.hotel-vila-hop-kellner.s-ubytovani.com/Zatec.htm

Další související informace

Hotel u Milína ubytování Milín

Hotel,u,Milína,ubytování,Milín,Milin,u,Milina,ubyt – Hotel u Milína nabízí ubytování o celkové kapacitě 47 pokojů, celkem 115 lůžek. U nás je možné ubytování jednotlivce, tak skupiny zákazníků. Pokoje disponují standardním vybavením, satelitní TV s 12 programy, připojením na vysokorychlostní internet ZDARMA a telefonem.

Hotel Atrium ubytování Li

Hotel,Atrium,ubytování,Liberec,ubytovani – Hotel Atrium nabízí ubytování pro 57 osob ve dvoulůžkových pokojích nebo apartmá s možností přistýlky. Pokoje jsou standartně vybaveny sprchovým koutem, toaletou, barevnou televizí se satelitem, rádiem, telefonem s přímou volbou a psacím stolem.

Hotel Vila Antoaneta ubyt

Hotel,Vila,Antoaneta,ubytování,Luhačovice,Luhacov – Vila Antoaneta nabízi hostům pokoje kategorie superior, komfortně a moderně zařízené. Ve vybavení pokojů Vila Antoaneta se nachází koupelna se sprchou nebo vanou, fénem, WC. Pokoje s TV+SAT, telefonem a ledničkou (na přání minibar), částečně s balkónem.

Načítání trvalo 0.3475 sekund.