+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Vila Hop Kellner ub

Klíčová slova: Hotel,Vila,Hop,Kellner,ubytování,Žatec,Zatec,ubyt

E-mail: Hotel-Zatec-Vila-Hop-Kellner@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2010

Popis: Hotel disponuje jedním "Prezidentským" apartmánem, dvěma pokoji s manželským dvojlůžkem,sedmi pokoji se dvěma lůžky, jedním jednolůžkovým pokojem,jedním pokojem pro 4-5 osob, také čtyřmi 2-3 lůžkovými pokoji turistického charakteru (palanda, WC a sprcha přes chodbu).

Web: www.hotel-vila-hop-kellner.s-ubytovani.com/Zatec.htm

Další související informace

Hotel Vila Valaška ubytov

Hotel,Vila,Valaška,ubytování,Luhačovice,Luhacovic – Kulturní památka Vila Valaška je dílem významného slovenského architekta Dušana Jurkoviče a patří mezi jeho nejvýznamnější stavby v Luhačovicích. V letech 2008 - 2009 prošla náročnou rekonstrukcí. Nyní nabízí lázeňským hostům nejluxusnější ubytování v Luhačovicích s nabídkou nadstandardního servisu a komplexních služeb na vysoké úrovni dokázající uspokojit nároky nejnáročnějších hostů. Moderní bílý nábytek nádherně kontrastuje s jasně modrou barvou na oknech či červenou na stěnách. Vila Valaška nabízí ubytování v devíti luxusních apartmánech s prvky navrženými architektem Dušanem Jurkovičem. Každý apartmán má svojí šatnu, ložnici, obývací pokoj, koupelnu s vanou a WC, připojení k internetu, LCD SAT-TV, telefon, klimatizaci, trezor, minibar, župan a přezůvky.V hotelová restauraci si hosté mohou vybrat z bohaté nabídky á la carte a rovněž bohaté nabídky moravských vín a v nabídce nechybí nejrůznější diety a samozřejmostí je konzultace s nutričním terapeutem. V letních měsících můžete využít slunečné terasy s výhledem do rozlehlé zahrady, jejíž součástí je romantický altán a jezírko

Hotel Zlatá Praha ubytová

Hotel,Zlatá,Praha,ubytování,Praha,6-Dejvice,Praha – Hotel Zlatá Praha se nachází v Praze, v klidné pražské části Dejvice. V hotelu je připojení k Wi-Fi zdarma. Pro hosty je přímo u hotelu parkoviště. Hotel nabízí ubytování ve 30 dvoulůžkových, útulně zařízených pokojích.

Hotel Balneo Poppy ubytov

Hotel,Balneo,Poppy,ubytování,Březová,Brezova,ubyt – Hotel Balneo Poppy disponuje 62 dvoulůžkovými pokoji, které jsou zajímavě řešeny prosklenou koupelnou. Velikost pokojů je 18m2. Vybrat si můžete mezi koupelnou s vanou či se sprchovým koutem. Ke standardům vybavení patří LCD televize se satelitním příjmem, minibar a internetové připojení.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.