+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Villa Conti ubytová

Klíčová slova: Hotel,Villa,Conti,ubytování,Písek,Pisek,ubytovani

E-mail: Hotel-Pisek-Villa-Conti@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 9. kv?tna 2011

Popis: Luxusní hotel Villa Conti nabízí ubytování v 9 - ti komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s minibarem, vysokorychlostním připojením k internetu, televizorem se satelitním příjmem, telefonem a nedílnou součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sociálním zařízením, umyvadlem, koupelnovými doplňky, fénem, make up zrcadlem a možností výběru vany nebo sprchového koutu.

Web: www.hotel-villa-conti-pisek.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel U Zlatého býka ubyt

Hotel,U,Zlatého,býka,ubytování,Písek,Pisek,U,Zlat – 14 moderně zařízených pokojů různých velikostí hotelu U Zlatého býka se bude starat o Váš komfort se standardním vybavením, v němž nechybí kabelová televize, bezdrátové připojení k internetu, klimatizace s WC a vstupním zámkem na magnetickou kartu.

Penzion Sport ubytování P

Penzion,Sport,ubytování,Písek,Pisek,ubytovani – Pobyt v penzionu uspokojí i náročné hosty. Celková kapacita penzionu je 41 lůžek. V každém pokoji je sprchový kout nebo vana, WC, TV, telefon, připojení k internetu. Pokoje - 1 x jednolůžkový pokoj a 12 x dvoulůžkový pokoj (s možností jedné až dvou přistýlek).

Hotel Cadillac ubytování

Hotel,Cadillac,ubytování,Písek,Pisek,ubytovani – Hotel Cadillac se nachází v městě Písek, asi 300 m od Kamenného mostu ve směru na Strakonice vedle Lesnické školy a 100 m od vlakové zastávky. Čeká Vás příjemné prostředí, odpočinek a možnost prohlídky starobylého královského města

Načítání trvalo 0.3128 sekund.