+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Villa Conti ubytová

Klíčová slova: Hotel,Villa,Conti,ubytování,Písek,Pisek,ubytovani

E-mail: Hotel-Pisek-Villa-Conti@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 9. kv?tna 2011

Popis: Luxusní hotel Villa Conti nabízí ubytování v 9 - ti komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s minibarem, vysokorychlostním připojením k internetu, televizorem se satelitním příjmem, telefonem a nedílnou součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sociálním zařízením, umyvadlem, koupelnovými doplňky, fénem, make up zrcadlem a možností výběru vany nebo sprchového koutu.

Web: www.hotel-villa-conti-pisek.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Zvíkov ubytování Pí

Hotel,Zvíkov,ubytování,Písek,Pisek,Zvikov,ubytova – Pro váš odpočinek můžeme nabídnout 27 komfortních pokojů s koupelnou (sprchou), WC, telefonem s přímou volbou, TV. 14 bungalovů se sprchou, WC, verandou, elektrickým topením, ledničkou, konvicí. K hotelu patří velké parkoviště. Možnost úhrady kreditní kartou.

Penzion Živec ubytování P

Penzion,Živec,ubytování,Písek,Pisek,Zivec,ubytova – Kapacita ubytování je 35 lůžek v jedenácti dvou a třílůžkových pokojích. V přízemí chaty se nachází 1 sál a 2 klubovny. Snídaně se podává buď rozšířená kontinentální, nebo formou švédského stolu. Pobyty jsou možné se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí.

Hotel City Písek ubytování Písek

Hotel,City,Písek,ubytování,Písek,Pisek,City,Pisek, – Hotel City v Písku disponuje s celkovou kapacitou 40 lůžek. Jedná se o ubytování na pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, telefonem, vlastním soc.zařízením a to sprchou nebo vanou a WC , TV se satelitem a WIFI internetovým připojením zdarma. Ubytování v Hotelu City Písek nabízí klid, pohodu a kvalitní ubytovací služby

Načítání trvalo 0.3204 sekund.