+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Villa Mayer II.

Klíčová slova: Hotel Villa Mayer II., ubytování, vila

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2011

Popis: Nabízíme ubytování v šesti pokojích a apartmánech různých velikostí s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. K Vaší spokojenosti slouží též hotelová sauna. Odvoz z letiště či pražských nádraží je zahrnut v ceně za ubytování.

Web: villamayer.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Plus

Penzion Plus, penzion, ubytovani – Penzion Plus je vybaven 5 pokoji - 2,3,4 lůžka, každý pokoj je s předsíní, koupelnou a WC. Ve vybavení pokojů nechybí TV se satelitem, v celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Maximální kapacita penzionu je 18 osob. Parkování přímo na pozemku objektu, možnost úschovy lyží a jízdních kol do garáže. Je zde možnost pořádání firemních akcí, oslav, hostin, včetně využití uzavřené venkovní terasy s grilem na zahradě penzionu.

Lázeňský dům Savoy

Lázeňský dům Savoy, hotel, ubytovani – Lázeňský dům Savoy byl vybudován na konci 18. století v čistém reprezentativním stylu vídeňské novorenesance. Hlavní lázeňského domu jsou všechny procedury přímo v domě a vlastní minerální pramen. Pokoje lázeňského domu jsou vybaveny kompletním příslušenstvím, televizorem a minibarem. Pro dámy je zde otevřené kadeřnictví, pánové ocení společenskou místnost s šachovým stolkem. Mimořádná péče v nevšedním prostředí!

Pension Mona

Pension Mona, penzion, ubytovani – Nově postavený pension Mona se nachází v centru Harrachova, v blízkosti sedačkové lanovky na Čertovu horu. Možnost posezení ve společných prostorách pensionu. Parkování u objektu je zdarma. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.