+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Villa Milada ubytov

Klíčová slova: Hotel,Villa,Milada,ubytování,Praha,6-Dejvice,Prah

E-mail: Hotel-Praha-Villa-Milada@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2010

Popis: Hotel kromě standardních dvoulůžkových pokojů nabízí pokoje de luxe (junior suite) se sedací soupravou, dále jeden apartmán s velkou terasou a jeden Královský junior suite s krbem a masážní vanou Love Story v netradičně řešené koupelně (pokoj Royal suite).

Web: www.hotel-villa-milada.s-ubytovani.com/Praha-6-Dejvice.htm

Další související informace

Hotel garni Vila Polní ubytování Praha 6

Hotel,garni,Vila,Polní,ubytování,Praha,6,garni,Vil – Hotel Vila Polní nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Ve standardních pokojích je pro hosty ke zvýšení pohodlí připraven minibar.

Rodinný dům Villa Voyta ubytování Praha 4

Rodinný,dům,Villa,Voyta,ubytování,Praha,4,ubytovan – Pro hosty hotelu Villa Voyta je zde připraveno 21 pokojů s 42 lůžky s možností využití přistýlek. Garni Voyta nabízí apartmány, které jsou vhodné i pro dlouhodobé pobyty či pro rodiny s dětmi a jsou navíc vybaveny faxem.

Hotel Starý Pivovar ubyto

Hotel,Starý,Pivovar,ubytování,Praha,5-Motol,Praha – Ubytovací kapacita hotelu Starý Pivovar v Praze je 130 osob, v celkem 40 pokojích, z nichž jsou některé dokonce zdobené mozaikami z původního kamenného zdiva. Hotel Starý Pivovar ve městě Praha je řešen bezbariérově a součástí hotelu je 1 pokoj

Načítání trvalo 0.3189 sekund.