+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Vinařský dům ubytov

Klíčová slova: Hotel,Vinařský,dům,ubytování,Velké,Bílovice,Velke

E-mail: Hotel-Velke-Bilovice-Vinarsky-Dum@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2010

Popis: Vinařský dům, moderní symbióza restaurace, penzionu a vinařského provozu v největší vinařské obci České Republiky a to ve Velkých Bílovicích. Vinařský dům nabízí skvělý pobyt v útulném penzionu, a vynikající pokrmy v příjemné restauraci s barem a letní zahrádkou s dětským hřištěm.

Web: www.hotel-vinarsky-dum-velke-bilovice.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Lázeňský dům Beetho

Hotel,Lázeňský,dům,Beethoven,ubytování,Teplice,La – Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových a dvoulůžkových comfort pokojích, nebo v apartmánech. Celková kapacita domu je 324 lůžek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem(v apartmánu s vanou) a WC, televizí se satelitním příjmem a chladničkou.

Hotel Švýcarský dům ubyto

Hotel,Švýcarský,dům,ubytování,Sněžník,Sneznik,Svy – Hotel je vybaven 11 prostornými apartmány. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním příslušenstvím a TV-Sat. Pět apartmánů má navíc svůj obývací pokoj a ložnici s možností 2 až 5 lůžek.Stylová Restaurace s domácí kuchyní a pestrým výběrem hotových jídel, minutek.

Hotel Zátkův dům ubytování České Budějovice

Hotel,Zátkův,dům,ubytování,České,Budějovice,Ceske, – Hotel v centru Českých Budějovic. Jeden 1-lůžkový pokoj, šest 2-lůžkových pokojů (3x pokoj s manželkou postelí) a tři 3-lůžkové pokoje, všechny pokoje s vlastním sociálním zařízením (prostorná koupelna - sprcha), WC, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcadlo, minibar, satelitní TV, telefonem s přímou volbou, pracovním stolem s možností připojení k internetu a trezorem.

Načítání trvalo 0.3997 sekund.