+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel VISTA ubytování Ost

Klíčová slova: Hotel,VISTA,ubytování,Ostrava,-,Zábřeh,Ostrava,-,

E-mail: Hotel-Ostrava-Zabreh-Vista@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2011

Popis: Ubytování v Ostravě : Hotel VISTA je hotel tříhvězdičkového typu, který navazuje na svou dlouholetou tradici v oblasti ubytování a poskytování hotelových služeb. Výhodou hotelu je parkoviště s dostatečnou kapacitou parkovacích míst.Ubytovací kapacita je 165 lůžek v 84 pokojích z toho 3 jednolůžkové pokoje a 81 dvoulůžkových pokojů, které odpovídají všem moderním požadavkům. Ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích, s vlastním sociálním zařízením a LCD televizí a internetem zdarma.

Web: www.vista-ostrava-zabreh.rs-hotel.net/

Další související informace

Hotel Colloseum - Černý Koníček ubytování Praha 2

Hotel,Colloseum,-,Černý,Koníček,ubytování,Praha,2, – Hotel Colloseum - Černý Koníček nabízí velmi příjemné ubytování ve 30 pokojích s WC a sprchovým koutem, TV se satelitním programem a telefonem s přímou volbou. Hotelová restaurace s širokou nabídkou výborné kuchyně jistě přispěje ke spokojenosti Vašeho pobytu.

Penzion Hana ubytování Pr

Penzion,Hana,ubytování,Praha,9,-,Běchovice,Praha, – Penzión Hana se nachází na východním okraji Prahy, v poklidné oblasti, v městské části Běchovice. V okolí je pěkná příroda, která vybízí k procházkám, a relaxování.Penzion hostům nabízí ubytování v celkem třech pokojích. Z toho dva pokoje jsou dvoulůžkové a jeden jednolůžkový.

Hotel Čertousy ubytování

Hotel,Čertousy,ubytování,Praha,9,-,Horní,Počernic – V rodinném hotelu Čertousy se můžete ubytovat v 28 pokojích s 57 lůžky (60míst s přistýlkou). Pokoje jsou v následujícím složení: 21 dvoulůžkových, 1 jednolůžkový, 2/2 imobilní, 2 apartmány a 2 managerské pokoje.

Načítání trvalo 0.4250 sekund.