+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel VISTA ubytování Ost

Klíčová slova: Hotel,VISTA,ubytování,Ostrava,-,Zábřeh,Ostrava,-,

E-mail: Hotel-Ostrava-Zabreh-Vista@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2011

Popis: Ubytování v Ostravě : Hotel VISTA je hotel tříhvězdičkového typu, který navazuje na svou dlouholetou tradici v oblasti ubytování a poskytování hotelových služeb. Výhodou hotelu je parkoviště s dostatečnou kapacitou parkovacích míst.Ubytovací kapacita je 165 lůžek v 84 pokojích z toho 3 jednolůžkové pokoje a 81 dvoulůžkových pokojů, které odpovídají všem moderním požadavkům. Ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích, s vlastním sociálním zařízením a LCD televizí a internetem zdarma.

Web: www.vista-ostrava-zabreh.rs-hotel.net/

Další související informace

Penzion Lhotka ubytování Ostrava - Lhotka

Penzion,Lhotka,ubytování,Ostrava,-,Lhotka,Ostrava, – Penzion Lhotka nabízí ubytování v 8 dvoulůžkových pokojích a luxusních apartmánech.Každý pokoj má vlastní sociální zařízení,televizi se satelitem a domácím kinem,telefone,internet a trezor.K penzionu patří útulný hostinec ve Lhotce.

Hotel Ferdinand ubytování

Hotel,Ferdinand,ubytování,Ostrava,26,-,Krásné,Pol – Tříhvězdičkový hotel Ferdinand v Krásném Poli nabízí příjemné ubytování v celkem sedmi stylově zařízených dvoulůžkových pokojích a v jednom luxusně vybaveném apartmánu. Pokoje jsou standardně vybaveny.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.