+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel VLTAVA - Řež u Prah

Klíčová slova: Hotel VLTAVA - Řež u Prahy

E-mail: mian.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. prosince 2010

Popis: Údolí řeky Vltavy vytváří atmosféru romantické horské scenérie. Příjemné a klidné okolí hotelu je ideální pro návštěvníky se zálibou v procházkách nebo cykloturistice. Hotel Vltava nabízí ubytování ve svých 64 moderních světlých pokojích s celkovou kapacitou 145 lůžek. Neplacené služby hotelu: hotelové parkoviště, směnárna, internetové připojení Wi-Fi v převážné části hotelu, hotelový sejf, buzení.

Web: hotel-vltava.hotel.cz/

Další související informace

Penzion U POTOKA - Nezdic

Penzion U POTOKA - Nezdice na Šumavě – Dovolujeme si Vás pozvat do prostředí malebného podhůří Šumavy do rodinného penzionu „U potoka“. Penzion leží na břehu Nezdického potoka v obci Nezdice na Šumavě pod zlatonosným vrchem Ždánov, v Klostermannem opěvovaném kašperskohorském Podlesí.

Háněl Ladislav

Hotel u Nádraží Lanžhot – Hotel po rekonstrukci s 42 míst od jara 60 míst možnost ubytování celý autobus na návštěvu viného sklípku s domácí kuchyní vše najdete na našich stránkách, pokoje 2 lužkové až rodiný apartmán s 5 pokoji možnost až 12 osob

Hotel U Hraběnky

Hotel U Hraběnky, Restaurace, Bowling a Wellness – Hotel U Hraběnky je jediný čtyřhvězdičkový hotel v Telči. Nabízí vysoký standard ubytování a služeb a proto je oblíbeným a vyhledávaným místem mnoha známých osobností, které do „pohádkové“ Telče zavítají. Nabízíme luxusní ubytování, bowling, wellness a stylová restaurace.

Načítání trvalo 0.0676 sekund.