+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Vltava ubytování Če

Klíčová slova: Hotel,Vltava,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krumlo

E-mail: Hotel-Cesky-Krumlov-Vltava@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2010

Popis: Tříhvězdičkový rodinný hotel Vltava se nachází nedaleko historického centra Českého Krumlova. Přímá poloha hotelu je v klidné čtvrti Horní Brána nedaleko sinice č.157, ve směru Český Krumlov Kaplice. Hosté ocení klid v Hotelová restaurace hostům nabízí celodenní stravování zahrnující jihočeské speciality, pizzu a výběr ze světové kuchyně. Možost i vegetariánské stravy. Hosté mohou využívat i salónek s kapacitou 30 míst , vhodný k soukromým a firemním večírkům.Parkování mohou hosté využít na přilehlém parkovišti. Na recepci je možnost internetu a faxu. Na recepci si hosté mohou zajistit vstupenky do městského či otáčivého hlediště ,vyřídit rezervaci v krumlovských restauracích, doporučit kam za zábavou. Možnost zajistit průvodce nebo překldatele.

Web: www.hotel-vltava-cesky-krumlov.rs-ubytovani.net/

Další související informace

Penzion Domek Kata Matěje ubytování Český Krumlov

Penzion,Domek,Kata,Matěje,ubytování,Český,Krumlov, – Ubytování v centru Českého Krumlova je zajištěno ve třech pokojích a to v dvoulůžkovém, třílůžkovém a apartmánu pro pět osob. Z každého pokoje si můžete vychutnat překrásný výhled na zámek a zámeckou zahradu. Do vybavení pokojů je zahrnuto kuchyňka, koupelna s vanou nebo se sprchou a toaleta.

Hotel The Old Inn ubytová

Hotel,The,Old,Inn,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,K – Hotel The Old Inn disponuje 52-mi útulnými a prostornými pokoji včetně apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, satelitním TV, minibarem, fénem, rádiem a telefonem. Servis na pokoj a barevná televize se satelitním příjmem

Hotel Garni Romantick ubytování Český Krumlov

Hotel,Garni,Romantick,ubytování,Český,Krumlov,Cesk – Rodinný luxusní hotel s celoročním provozem je obklopen zahradou s jezírkem a nabízí k ubytování 8 komfortních pokojů s prostornou koupelnou (WC, sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), telefon, satelitní TV, zdarma internet, dvd přehrávač a široký výběr filmů k zapůjčení. Nekuřácké prostředí.

Načítání trvalo 0.4465 sekund.