+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Vltava ubytování Če

Klíčová slova: Hotel,Vltava,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krumlo

E-mail: Hotel-Cesky-Krumlov-Vltava@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2010

Popis: Tříhvězdičkový rodinný hotel Vltava se nachází nedaleko historického centra Českého Krumlova. Přímá poloha hotelu je v klidné čtvrti Horní Brána nedaleko sinice č.157, ve směru Český Krumlov Kaplice. Hosté ocení klid v Hotelová restaurace hostům nabízí celodenní stravování zahrnující jihočeské speciality, pizzu a výběr ze světové kuchyně. Možost i vegetariánské stravy. Hosté mohou využívat i salónek s kapacitou 30 míst , vhodný k soukromým a firemním večírkům.Parkování mohou hosté využít na přilehlém parkovišti. Na recepci je možnost internetu a faxu. Na recepci si hosté mohou zajistit vstupenky do městského či otáčivého hlediště ,vyřídit rezervaci v krumlovských restauracích, doporučit kam za zábavou. Možnost zajistit průvodce nebo překldatele.

Web: www.hotel-vltava-cesky-krumlov.rs-ubytovani.net/

Další související informace

Hotel Peregrin ubytování

Hotel,Peregrin,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krum – Hotel Peregrin je unikátní designový hotel butikového typu v centru Českého Krumlova, který kombinuje moderní design s původním historickým charakterem budovy. Každý pokoj je jedinečný svým uspořádáním a barevnou kompozicí; ve všech pokojích najdete na míru zhotovený nábytek, masivní dřevěné podlahy, ploché televize a součástí je i elegantní koupelna s vanou či sprchou. Hotel stojí v samotném centru města, ale přesto si můžete vychutnávat neobvyklý pohled na zámek z naší privátní zahrady.

Penzion Adalbert ubytován

Penzion,Adalbert,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Penzion Adalbert nabízí pět pokojů vybavených koupelnou, toaletou, TV se satelitním příjmem a radiem. Z pokojů č.1, 2, 4 a 5 je pěkný výhled na zámek. Ideální podmínky pro rodiny s dětmi a turisty, kteří mají rádi domácí atmosféru a kuchyní.

Penzion Vyšehrad ubytován

Penzion,Vyšehrad,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Nový penzion Vyšehrad zahájil ubytování v červenci roku 2002 v tiché části města Český Krumlov. Pension naleznete na cestě mezi vlakovým nádražím a historickým centrem, tam i tam se dostanete po 5-ti minutách chůze.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.