+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel VM Přelouč

Klíčová slova: hotel, ubytování, restaurace, Přelouč, levné

E-mail: hotelvm@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2013

Popis: *** Hotel VM Přelouč - KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V PŘELOUČI ZA PŘÍZNIVOU CENU *** KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V PŘELOUČI ZA PŘÍZNIVOU CENU Hotel V+M patří mezi ty hotely na pardubicku , které nabízí ubytování za příznivou cenu. Hotel je situován v poklidném prostředí poblíž centra Přelouče cca 15 km od Pardubic.

Web: hotelvmprelouc.cz/

Další související informace

Hotel City Písek

hotel, ubytování, Písek, restaurace, svatby – Jediný hotel na náměstí ve městě Písek vám nabízí ubytování v jižních Čechách. Hotel má vlastní restauraci. Rodinné, wellnes a romantické pobyty v nabídce.Jediný hotel na náměstí ve městě Písek vám nabízí ubytování v jižních Čechách. Hotel má vlastní restauraci. Rodinné, wellnes a romantické pobyty v nabídce.

Penzion Hradec Králové

penzion, ubytování, restaurace, levné ubytování, H – Rodinná restaurace a penzion U Rúže Hradec Králové vám nabízí levné a přesto pěkné ubytování s možností vydráždit chuťové buňky z našich jídel v naší restauraci na maximum. Hradec Králové vám nabízí levné a přesto pěkné ubytování s možností vydráždit chuťové buňky z našich jídel v naší restauraci na maximum.

Načítání trvalo 0.3081 sekund.