+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pension Svoboda

Klíčová slova: Pension Svoboda, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2011

Popis: Penzion je umístěn v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonošského národního parku, s pěknou vyhlídkou do údolí a nabízí pěkné rodinné prostředí se stylovým nábytkem a domácí kuchyní v příjemném prostředí krkonošského stylu. Součástí stylového penzionu Svoboda je restaurace, kde se začíná den snídaní, která je bohatá a podává se formou švédského stolu. Nabízí se možnost dokoupení polopenze, která zahrnuje jednotné jídelní menu.

Web: penzion-svoboda.penzion.cz/

Další související informace

Pension Půlměsíc

Pension Půlměsíc, penzion, ubytovani – Penzion Půlměsíc poskytuje celkem 5 stylově a pohodlně zařízených dvoulůžkových pokojů, všechny s možností přistýlky. Ceny ubytování již od 350Kč/osoba! V penzionu je zavedeno Wi-Fi připojení k internetu pro zvýšení komfortu ubytování. Penzion Půlměsíc je svou polohou v centru města Jablonce nad Nisou ideální volbou pro všechny kategorie návštěvníků. V zimním období uspokojí nedaleká horská střediska i ty nejnáročnější lyžaře, v letních měsících si vychutnáte pěší i cyklo výlety za krásami Jizerských hor.

Pension Helena

Pension Helena, penzion, ubytovani – Pension Helena se nachází v krásné krajinné oblasti Dolní Lomné v Moravskoslezském kraji. Pension Helena nabízí ubytování ve dvou třílůžkových apartmánech a dvou čtyřlůžkových. Do jednoho apartmánu je bezbariérový přístup. Po telefonické domluvě je možné vystrojit Svatební apartmán. Rodiny s dětmi mohou využít dětskou postýlku a sedačku zdarma.

Pension Baltazar

Pension Baltazar, penzion, ubytovani – Ubytování v památkové rezervaci Mikulov s nádherným rázem skýtá penzion Baltazar. Vznikl rozsáhlou rekonstrukcí původně maloměstského obytného domu v někdejší židovské čtvrti. Rekonstrukce zachovala veškeré dobové prvky včetně paralelní sedlové střechy kombinované s pultovou střechou pozdně klasicistního dvorního křídla.

Načítání trvalo 0.0771 sekund.