+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion 1. Alpin ubytován

Klíčová slova: Penzion,1.,Alpin,ubytování,Praha,3-Žižkov,Praha,3

E-mail: Pension-Praha-Alpin@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2010

Popis: Alpin Penzion se nachází na klidném tichém místě Prahy, situovaný od centra pouhé dvě stanice jízdy metrem ze stanice Jiřího z Poděbrad (trasa A). Ta je od penzionu vzdálená asi pět minut volné chůze. Hostům je k dispozici ubytování v apartmánech, které tvoří dva dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení a vybavená kuchyňka, nebo v samostatných dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením. Každý pokoj je vybaven satelitní TV a připojením na internet zdarma.K příjemnému posezení slouží restaurace, která se nachází přímo v penzionu. Možnost využití společenské místnosti vhodné ke školení, s kapacitou cca 25 míst.

Web: www.1-alpin-praha-3.az-pension.eu/

Další související informace

Penzion STAG ubytování Pr

Penzion,STAG,ubytování,Praha,1-Staré,Město,Praha, – Penzion nabízí kapacitu ubytování o 5 pokojích s kapacitou 9 osob ve 4x dvoulůžkových a 1x jednolůžkovém pokoji. Pokoje jsou nově zrekonstruovány s vlastní koupelnou, WC a satelitní TV. Penzion je vhodný zejména pro mladší klientelu.

Penzion TravelCar ubytová

Penzion,TravelCar,ubytování,Praha,6,ubytovani – Penzion Travelcar nabízí ubytování v soukromí rodinného pensionu, v klidném a atraktivním prostředí Prahy 6. Penzion je provozu celoročně a je vhodný pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce.V penzionu Travelcar je poskytováno ubytování v 1-4 lůžkových pokojích. Pokoje zaujmou nejen svým prostorem, útulností a vybaveností, ale především cena je lákavá. Pokoje jsou vybaveny internetem, kabelovou televizí, koupelnou s vanou, wc na pokoji. Ať již cestujete sami nebo s celou Vaší rodinou, vždy naleznete příjemnou a vstřícnou obsluhu a pohodlné ubytování. Domácím zvířatům vstup povolen.

Načítání trvalo 0.4320 sekund.