+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion U Doubků

Klíčová slova: Penzion U Doubků, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2011

Popis: Dvoupodlažní penzion u Doubků nabízí ubytování v pokojích standardních, nadstandardních a k dispozici je i jeden komfortní. Všechny pokoje mají bezdrátové připojení k internetu přes WI-FI zdarma – proto jsou i výhodné pro pracovníky firem na obchodních cestách. Standardní ubytování tvoří čtyři pokoje – pro jednu nebo dvě osoby s možností jedné přistýlky, součástí je WC + koupelna s vanou, TV, SAT, WI-FI.

Web: penzion-a-vinarna-u-doubku.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U Kačerů

Penzion U Kačerů, penzion, ubytovani – Rodinný Penzion u Kačerů nabízí ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích v hlavní budově. Čtyřlůžkový pokoj sestává ze dvou místností, v jedné jsou palandy. Tento pokoj je vhodný především pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným WC a sprchou. K Penzionu u Kačerů dále náleží chatky 2x 2+3. Tyto chatky jsou vybaveny samostatným WC a sprchou, kuchyňkou, jídelnou.

Penzion U Mlýna

Penzion U Mlýna, penzion, ubytovani – Penzion U Mlýna je nově zrekonstruován a nabízí svým hostům pohodlné ubytování ve stylově vybavených pokojích. K dispozici 4 apartmány s ubytovací kapacitou 2-8 osob, které jsou vybaveny zařízenou kuchyňkou včetně varné konvice a mikrovlné trouby. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, televizi a satelit. Nově jsou dva pokoje se soc. zařízením pro 2 osoby + 2 osoby na přístýlce (pohodlná rozkládaci pohovka). Pokoje jsou moderně zařízeny. Volejbalové/nohejbalové hřiště vč. dětského koutku je cca 20m od penzionu (přes silnici). K dispozici je také zahrada s grilem a ohništěm.

Načítání trvalo 2.6531 sekund.