+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion U Lesa

Klíčová slova: Penzion U Lesa, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2011

Popis: Penzion U Lesa nabízíme ubytování v apartmánech. Každý apartmán má dva pokoje se sociálním zařízením a s kuchyňkou (k dispozici lednice, mikrovlnka). K dispozici je celkem 12 pokojů. Dále nabízíme příjemné posezení u baru, připravujeme snídaně a po domluvě i večeře. Možnost úschovny kol a parkování vozidel u objektu. Pro hosty je k dispozici zahradní altán pro pořádaní akcí a grilování.

Web: u-lesa.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U Leopolda

Penzion U Leopolda, penzion, ubytovani – Dvouhvězdičkový penzion v Brně v klidné části u řeky Svratky. Komfortní pokoje vybavené sprchou, WC a kabelovou TV. Apartmán s krbem a vanou (2-3 osoby). Celková kapacita penzionu 25 -30 lůžek. Připojení na internet přes wifi. Parkování na ulici před penzionem. Platby - v hotovosti při ubytování (bohužel nepřijímáme platby kartou)

Penzion u Radnice

Penzion u Radnice, penzion, ubytovani – Penzion U Radnice nabízí ubytování v pohodlných dvou až čtyřlůžkových pokojích, celková kapacita penzionu je 30 osob. K Vašemu pohodlnému spaní přispějí i speciální matrace s roštem zdravého spánku. Penzion má vlastní uzamykatelné parkoviště. Dále nabízíme možnost úschovy kol a rybářského vybavení.

Penzion U Potoka

Penzion U Potoka, penzion, ubytovani – Náš penzion leží na břehu Nezdického potoka v obci Nezdice na Šumavě pod zlatonosným vrchem Ždánov, v Klostermannem opěvovaném kašperskohorském Podlesí. V penzionu U Potoka je možno využít společenskou místnost s hernou. Tato společenská místnost se nachází mimo vlastní objekt penzionu a je určena pro příjemné posezení s přáteli, ať už uvnitř u krbu nebo na venkovní terase s udírnou.

Načítání trvalo 3.2100 sekund.