+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion U sv. Kryštofa

Klíčová slova: Penzion U sv. Kryštofa, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2011

Popis: Ubytování nabízíme v jednolůžkových, dvojlůžkových a třílůžkových pokojích.<p> Hostům je k dispozici vlastní uzavřené parkoviště. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnve.

Web: krystof.penzion.cz/

Další související informace

Hotýlek u hraběte Harrach

Hotýlek u hraběte Harracha, ubytování, penzion – Hotýlek je vzdálen cca 5 minut pěšky od centra města a sedačkové lanovky na Čertovu horu. Pro hosty je k dispozici stylová restaurace, sauna a společenská místnost s kulečníkem. Před domem je vlastní parkoviště. Internetové připojení wifi zdarma.

Pension U Zámku

Pension U Zámku, ubytování, penzion – Rádi bychom Vám představili náš Pension U Zámku. Nachází se v klidném a příjemném prostředí vesničky Lítov 8,5 km západně od Sokolova.. Nabízíme stylové ubytování v prostorných pokojích budovy, která prošla citlivou rekonstrukcí a v současné době tak v sobě spojuje moderní komfort s původní atmosférou doby 2. poloviny 8 století. Poloha Pensionu je ideální pro výlety do okolí. Všechna lázeňská města a turistické zajímavosti karlovarského kraje naleznete v okruhu 35 kilometrů.

Penzion U České koruny

Penzion U České koruny, ubytování, penzion – Právě v tomto hostinci &#8222; U České koruny &#8222; napsal Hašek podstatnou část díla během svého pobytu na Lipnici. Penzion je díky rekonstrukci Haškovým vnukem se svou rodinou využíván k rekreačním pobytům spojeným s poznáním tohoto místa a k příjemnému prožití volných chvil. Dále je též využíván k různým oslavám, svatbám, seminářům a jednáním.

Načítání trvalo 0.0779 sekund.