+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion U sv. Kryštofa

Klíčová slova: Penzion U sv. Kryštofa, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2011

Popis: Ubytování nabízíme v jednolůžkových, dvojlůžkových a třílůžkových pokojích.<p> Hostům je k dispozici vlastní uzavřené parkoviště. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnve.

Web: krystof.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U České koruny

Penzion U České koruny, ubytování, penzion – Právě v tomto hostinci &#8222; U České koruny &#8222; napsal Hašek podstatnou část díla během svého pobytu na Lipnici. Penzion je díky rekonstrukci Haškovým vnukem se svou rodinou využíván k rekreačním pobytům spojeným s poznáním tohoto místa a k příjemnému prožití volných chvil. Dále je též využíván k různým oslavám, svatbám, seminářům a jednáním.

Penzion U České Korunky

Penzion U České Korunky, ubytování, penzion – V hotelu a penzionu U České koruny Pension je přímo v srdci Hradce Králové a sídlí na Velkém náměstí.Je pro Vás k dispozici celkem 15 atypických pokojů. Vstup do všech pokojů i do hotelu a penzionu je možný pomocí magnetických karet. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s toaletou, TV + SAT, internetovou přípojkou, telefonem, trezorem a minibarem. Servisroom a buzení na objednávku je u nás také samozřejmostí.

Penzion U Golema

Penzion U Golema, ubytovani, penzion – Penzion U Golema Vám nabízí pohodlné a cenově příznivé ubytování v nadstandardně vybavených 2 &#8211; 4 lůžkových pokojích s vlastním WC a koupelnou. Na pokojích je k dispozici připojení k internetu (síťová zásuvka včetně kabelu) a bezpečnostní schránka. Součástí objektu je stylová restaurace, kde můžete ochutnat pokrmy domácí i zahraniční kuchyně a vybrat si ze široké nabídky více než 100 jídel.

Načítání trvalo 2.9068 sekund.