+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány v Praze

Klíčová slova:

E-mail: apartman-pushkin@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2009

Popis: Naše apartmány nabízí romantické ubytování v Praze vhodné pro zamilované, kteří přijeli strávit romantickou dovolenou, tak i tzv. Business ubytování-pokoje uzpůsobené pro potřeby obchodních cestujících

Web: www.apartmentspushkin.com

Další související informace

Ubytování letiště Praha

Hotel na letišti,mezinárodní letiště praha – HotelNaLetišti.cz: Levné ubytování na pražském letišti Ruzyně – katalog letištních hotelů a dalších pražských hotelů nacházejících se v jeho blízkosti příp. s dobrou dopravní dostupností na Mezinárodní letiště Praha Ruzyně.

uSchnellu - Hotel, Restau

uschnellu, hotel, restaurace, praha – Hotel a restaurace s dobrým ubytováním a pivnicí v centru Prahy. Nachází se na níroží malostranských ulic Tomášské a Letenské stojí starobylý, původně měšanský dům U Schnellů, čp 27. V jádru gotický objekt s renesančními doplky, dříve nazývaný U Zlatého čápa, pamatuj e jistě mnohé. V roce 1787 dům koupil kupec Tomáš Schnell, po něm nese dnes jméno.

Nejlevnější ubytování Pra

Nejlevnější ubytování v Praze, levné ubytování – Nejlevnější ubytování v Praze ... jsme firma, která nabízí kvalitní a levné ubytování v pražské části Žižkov. Ubytování Standart a Nadstandard v jednom až šestilůžkovém pokoji. Plně vybavená kuchyňka, parkování zdarma.

Načítání trvalo 0.1415 sekund.