+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány v Praze

Klíčová slova:

E-mail: apartman-pushkin@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2009

Popis: Naše apartmány nabízí romantické ubytování v Praze vhodné pro zamilované, kteří přijeli strávit romantickou dovolenou, tak i tzv. Business ubytování-pokoje uzpůsobené pro potřeby obchodních cestujících

Web: www.apartmentspushkin.com

Další související informace

Realitní Portál s.r.o.

pronájem bytu,pronajem bytu v Praze,prodej bytu, – Realitní kancelář nabízí pronájem bytu v Praze a okolí. Poskytujeme kompletení servis a poradenství v oblasti reality. Online realitní poradna. Dále nabízíme prodej bytů, domů a pozemků v Praze a okolí.

Novostavby Podbaba

Novostavby Podbaba, Praha, Crestyl, nové byty. – Nabídka nových bytů poblíž čarokrásné přírodní rezervace Divoká Šárka ,v úbočí kopce na jehož vrcholu stojí známá tvrz Baba. Výhodou lokality je plná občanská vybavenost včetně kulturního a sportovního vyžití.

Rybí restaurace Praha 2

Rybí restaurace Praha 2, restaurace Praha 2 – Rybí restaurace Praha 2: rybí restaurace, česká restaurace s tradicí. Rybí speciality ze pstruha, candáta, kapra, lososa či jesetera. Jelikož ryba musí plavat, široký výběr z moravských vín a alkoholických nápojů. Kapacita restaurace umožňuje uspořádat svatbu, firemní akce i jiné oslavy.

Načítání trvalo 0.0738 sekund.