+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AV ubytování

Klíčová slova: levné ubytování praha ubytovny nabídka

E-mail: info@av-ubytovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2009

Popis: Našim cílem je najít Vám ubytovaní, které přesně odpovídá Vašim představám. Výběr ubytování provádíme dle požadavků zákazníka na cenu a třídu ubytování. Díky dlouholetým kontaktům se sítí ubytovatelů jsme schopni nabídnout velmi zajímavé ceny. Web: www.av-ubytovani.cz Nabízíme Vám celoroční levné ubytování za co nejnižší ceny v blízkosti metra: - Praha 3, Korunní ulice - Praha 4, Nusle - Praha 5, Radotín - Praha 10, Vršovice Celoroční ubytování pro pracovní kolektivy i jednotlivce.

Web: www.av-ubytovani.cz

Další související informace

Pension Berta - ubytování

ubytování Praha 4, ubytování Praha, penziony Praha – Pension Berta je rodinný pension v klidné vilové čtvrti v Praze 4. Našim hostům nabízíme ubytování ve 2 až 4-lůžkových pokojích. Součástí ubytování je vlastní sociální zařízení u každého pokoje. Pension Berta nabízí také k dispozici zahradu s terasou a možností příjemného posezení. WiFi zdarma v rámci ubytování a celého pensionu. Výborná dostupnost ubytování - 200 m od stanice metra C Opatov. Parkování zdarma na zabezpečeném parkovišti.

Ubytování Praha 6

ubytování Praha – Přehled dostupných hotelů, penzionů a dalšího ubytování v Praze 6. Seznam obsahuje odkazy na stránky jednotlivých ubytovacích zařízení, kde je možné zjistit podrobnosti o ubytování, cenové podmínky, prohlédnout si fotografie a rovnou si ubytování zarezerv

Nexus ubytovny praha

ubytovny praha, ubytovna praha, levné ubytování – Levné ubytování v Praze od 99,- Kč. Ubytovna pro firmy i jednotlivce, apartmány pro turisty a levné ubytování pro studenty. Vybrat si můžete mezi ubytovnou, apartmány nebo si pronajmout celý byt. Ubytovat se můžete na jednu noc nebo třeba na rok.

Načítání trvalo 0.0783 sekund.