+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blue Orange

Klíčová slova: Blue Orange, hoteů, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2011

Popis: Čtyřhvězdičkový hotel BLUE ORANGE se nachází v blízkosti výstaviště PVA Letňany (1 km). Nachází se zde 12 dvoulůžkových pokojů manažerského typu, kuřáckých i nekuřáckých. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Web: blue-orange.hotel.cz/

Další související informace

Levné letenky Finsko

letenky, Finsko, Praha, levné, ubytování – Finsko, to je moc krásná severská země nacházející se v Evropě. Pokud tedy plánujete, že tuto zemi pojedete poznávat, kupte si u nás letenky Finsko, protože letadlem se do Finska cestuje nejlépe. Letadlo vám totiž může nabídnout mnoho výhod, které na cestě do Finska zajisté oceníte. Asi tou největší výhodou letadla je to, že letadlo je v poslední době považováno za nejbezpečnější dopravní prostředek a to právem. Díky letadlu se tak do Finska dostanete v pořádku.

Penzion Aninka

Penzion Aninka, penzion, ubytovani – Hosrká chata Na Aninka v obci Mariánská, nacházící se 22 km od Karlových Varů a 7 km od Božího Daru v sedle mezi Vlčím hřbetem 901 (m.n.m.) a hřebenem (933 m.n.m.), uprostřed hlubokých lesů a horských luk. Tato poloha, stranou hlavních silničních tahů, dává této lokalitě charakteristický klid a pohodu. U nás si opravdu odpočinete.

Penzion Pod Špejcharem

Penzion Pod Špejcharem, penzion, ubytovani – Nabídka ubytování: -3 dvoulůžkové pokoje a 1 trojlůžkový pokoj vždy s možností přistýlky -pokoje mají samostatnou koupelnu s WC -na každém pokoji televize se satelitním připojením -společná kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a kávovarem -pronájem zahrnuje parkování v oploceném objektu s možností úschovny kol -venkovní posezení v blízkosti Zlaté stoky (50m) - možnost rybaření -možnost zapůjčení skůtrů

Načítání trvalo 0.0653 sekund.