+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

decoupage techniky

Klíčová slova: korálky

E-mail: blogs0812@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2012

Popis: Za tvůrce haute couture je považován anglický módní návrhář devatenáctého století Charles Frederick Worth. A již v jeho dílech je vidět mnoho luxusních korálkových ozdob a výšivek. Časy se mění, mění se i móda, ale korálky v ní zůstávají dodnes

Web: www.koralektkani.cz/category/koralky-dnes/

Další související informace

Korálky a komponenty

korálky náušnice řetízky ohňovky – Vše potřebné pro výrobu vlastních, originálních šperků. Korálky skleněné i z přírodních materiálů, minerály, náušnicové háčky, řetízky a zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a jiné bižuterní komponenty. Můžete si také vybrat z nabídky navlékacích materiálů, kožené řemínky, barevná lanka nebo saténové šnůrky.

Obchůdek u Pavlínky

Hračky, stavebnice, auta, panenky, korálky – E-shop se širokým sortimentem hraček pro všechny věkové kategorie. Dále nabízíme pyžama pro děti i dospělé a bytový textil od českých výrobců Boma a Veratex. Vše za nízké ceny. Doprava od 2000,- Kč zdarma.

Bižutérie Simona - šperky

náhrdelník, náušnice, prstýnek, brož, fimo korálky – Vyrábím a prodávám originální sady náhrdelníků a náušnic, prstýnky, brože, šátky, fimo korálky, přívěsky na mobil, ručně obšívané hodinky, přívěšky na klíče a přívěšky na kabelky. Vyrobím a navrhnu bižuterii k vašemu oděvu a podle přání.

Načítání trvalo 1.1279 sekund.