+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

decoupage techniky

Klíčová slova: korálky

E-mail: blogs0812@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2012

Popis: Za tvůrce haute couture je považován anglický módní návrhář devatenáctého století Charles Frederick Worth. A již v jeho dílech je vidět mnoho luxusních korálkových ozdob a výšivek. Časy se mění, mění se i móda, ale korálky v ní zůstávají dodnes

Web: www.koralektkani.cz/category/koralky-dnes/

Další související informace

Africké korálky

fairtrade, fair trade, korálky – Novinky a články ze světa Fair Trade. Internetový obchod s originálními, ručně vyrobenými korálky z recyklovaného skla. Nakupováním Fair Trade výrobků dáváte najevo svůj postoj - respektování lidských práv a protest proti vykořisťování.

Stříbrné díly pro šperky

Stříbro Ag korálky drát řetízky jehla puzety nýt – Stříbrné díly pro vaše šperky jako jsou naušnicové zapínání,korálky,spojovací díly,dráty,řetízky atd.Obchod je určen pro všechny tvořivé a šikovné ručičky,klenotníky a výrobce šperků za maloobchodní i velkoobchodní ceny.

Korálky Garant

korálky – Na stránkách se dozvíte návody a podrobné informace o hobbytechnikách - zejména těch, při kterých se používají korálky. Korálky v současné době zaznamenávají velký zájem. Je to zejména tím, že se používají nejen na navlékání klasických korálků, ale využívají se při mnoha dalších technikách - např. drátkování, výrobě ozdob, květin, zvířátek, při výrobě šperků technikou Art Clay apod.

Načítání trvalo 1.2628 sekund.