+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DOCK - nové byty Praha 8

Klíčová slova: Byty, dock, nemovitosti, novostavby, nové

E-mail: crestyl@crestyl.com

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2011

Popis: Nové byty a kancelářské prostory v residenční čtvrti DOCK - prostory bývalých loděnic, které se rozkládají podél dvou slepých ramen Vltavy na pomezí Karlína a Libně. Vystavěno dle nejnovějších designérských trendů.

Web: www.dock.cz/cs/page-oprojektu.html

Další související informace

Reality Vysočina

reality, nemovitosti, byty, domy – Naše realitní kancelář Areality Vysočina se zabývá prodejem a nákupy bytů, domů, pozemků, rekreačních objektů a komerčních nemovitostí. Prodej či koupě nemovitosti je závažné rozhodnutí a vyplatí se vybrat realitní kancelář s rozvahou. Bude nám ctí, pokud si vyberete naši realitní kancelář Areality Vysočina s.r.o.

Byt Praha 5

nové byty, nové byty v Praze, byty prodej – Moderní a nadstandardní developerský projekt Panorama Devonská nabízí nové byty na prodej v Praze. Novostavba se nachází na Praze 5 - Barrandově a nabízí jedinečný panoramatický výhled na Vltavu až k Vyšehradu. Nabídka bytů 1+kk až 5+kk.

Manag a.s.

byty prodej, novostavby, nové byty, developerské – MANAG stavební firma Zlín, Brno provádí kompletní dodávky staveb. Tvoří hrubé stavby, monolitické a železobetonové konstrukce, rekonstrukce budov. Realizuje developerské projekty. Nabízí byty a novostavby, pozemní stavby na klíč.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.