+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DOCK - nové byty Praha 8

Klíčová slova: Byty, dock, nemovitosti, novostavby, nové

E-mail: crestyl@crestyl.com

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2011

Popis: Nové byty a kancelářské prostory v residenční čtvrti DOCK - prostory bývalých loděnic, které se rozkládají podél dvou slepých ramen Vltavy na pomezí Karlína a Libně. Vystavěno dle nejnovějších designérských trendů.

Web: www.dock.cz/cs/page-oprojektu.html

Další související informace

FarmReal - realitní kance

reality, nemovitosti, objety, domy, byty, budovy, – Správa nemovitého majetku společností především v regionu Západní Moravy. Prodej a zprostředkování prodeje nemovitostí v okrese Třebíč a Jihlava - obytné nemovitosti, zemědělské budovy a areály, skladovací a výrobní prostory, komerční objekty.

Nové byty v Praze

byty, nové byty, byty Praha – Nové byty v Praze od developera AFI Europe. Atraktivní bydlení v exkluzivních lokalitách Prahy za bezkonkurenční ceny. Důmyslně řešení bytové jednotky v jednotlivých domech. Komplexy jsou obklopeny zelení.

Realitný portál Ringo.sk

byty, domy, pozemky, nemovitosti, nemovitost – Prehľadná, denne aktualizovaná ponuka nehnuteľností od realitných kancelárií, fyzických a právnických osôb. Byty, garsónky, rodinné domy, vily, chaty, chalupy, garáže, záhrady, pozemky, administratívne, priemyselné a iné bytové a nebytové priestory.

Načítání trvalo 0.0623 sekund.