+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DOCK - nové byty Praha 8

Klíčová slova: Byty, dock, nemovitosti, novostavby, nové

E-mail: crestyl@crestyl.com

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2011

Popis: Nové byty a kancelářské prostory v residenční čtvrti DOCK - prostory bývalých loděnic, které se rozkládají podél dvou slepých ramen Vltavy na pomezí Karlína a Libně. Vystavěno dle nejnovějších designérských trendů.

Web: www.dock.cz/cs/page-oprojektu.html

Další související informace

AAAPROJEKTY.CZ

novostavby, nové byty,rodinné domy – Portál aaaprojekty.cz nabízí novostavby z celé ČR. Naleznete zde jak nové byty tak i rodinné domy. Své nové bydlení si zde vyberou, mladé rodiny i lidé hledající luxusní nebo netradiční bydlení.

Gebas reality

Reality, nemovitosti, prodej, pronájem, byty, domy – Gebas reality vám nabízejí kompletní realitní servis při koupi, prodeji nebo pronájmu jakékoli reality. V našem portfoliu naleznete byty, domy, novostavby, pozemky, kanceláře, skladové i obchodní prostory. V každém odvětví realit se snažíme klientům nabídnout služby k pronájmu či prodeji nemovitostí.

Nové byty Plzeň Sladkovsk

nové byty, nové byty Plzeň, byty na prodej – Nové byty Sladkovského Plzeň na prodej nabízí Plzeňský servis s.r.o..Byty v bytovém domě v Plzni na Slovanech. Dům bude umístěn ve stávající řadové zástavbě činžovních domů ve Sladkovského ulici.Nové byty na prodej v Plzni.

Načítání trvalo 0.0510 sekund.