+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Holečkova Apartments

Klíčová slova: apartmány v praze, bydlení, bydlení v praze, studi

E-mail: holeckovaapartments@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2008

Popis: Holečkova Apartments vám nabízí plně vybavené apartmány a studia pro krátkodobé bydlení v Praze. Moderní dům se nachází v historické části Smíchova s výhledem na residenční čtvrť Strahov, 15 min chůze od historického centra města - Malá Strana.

Web: www.holeckova.com

Další související informace

Pizza Praha 10 - Hledáte

pizza praha 10, pizzerie v praze, pizzy, pizzu, – Je mnoho pizzerií v lokalitě Praha 10, které Vám pizzu upečou nebo i dovezou. Nabízíme Vám jen ty nejlepší pizzerie z Vašeho regionu.Pizza je oblíbeným jídlem po celém světě. Přejeme Vám dobrou chuť.

Hlídání dětí v Praze

hlídání dětí, hlídání dětí v Praze, jednorázové hl – Zajišťujeme jednorázové i dlouhodobé hlídání dětí v Praze a okolí. Naše vyškolené chůvičky se postarají se vší láskou o vaše ratolesti. Dále nabízíme péči o domácnost, doučování a postaráme se i o vaše domácí mazlíčky. Vytvoříme i oslavu pro Vaše děti. Více informací na www.super-chuvicka.cz nebo telefonním čísle +420 739 464 633.

Sushi Praha

sushi, sushi v Praze, sushi Praha – Nabízíme donášku sushi a jídel z woku až k Vám domů nebo do práce. Rozvoz sushi v Praze do většiny lokalit. Registrací do našeho věrnostního programu umožňujeme získat našim zákazníkům další výhody. Dbáme na kvalitu připravovaných pokrmů a spokojenost našich zákazníků.

Načítání trvalo 0.0497 sekund.