+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Holečkova Apartments

Klíčová slova: apartmány v praze, bydlení, bydlení v praze, studi

E-mail: holeckovaapartments@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2008

Popis: Holečkova Apartments vám nabízí plně vybavené apartmány a studia pro krátkodobé bydlení v Praze. Moderní dům se nachází v historické části Smíchova s výhledem na residenční čtvrť Strahov, 15 min chůze od historického centra města - Malá Strana.

Web: www.holeckova.com

Další související informace

hotely v Praze

Hotely v Praze, Praha, hotel, ubytování – 1-5 hotel v Praze - Praha 1-5 hotely. Praha hotel, služba pro ubytování v hotelech. Rezervace hotelů v Praze. Nabídka hotelů a ubytování v Praze, České republika a seznam hotelů v Praze.

Bar Praha 1

bar, praha 1, praha, v praze 1, v praze, bary, v b – Bar v lokalitě Praha 1. Rádi bychom nalákali nové zákazníky do našeho skvělého baru. Připravili jsme pro Vás speciální web. Bendy's bar na Vás čeká. Připravili jsme pro Vás soutěž o skvělé ceny. Vyhrává každý.

Ubytovna Podbaba Praha

ubytovna Praha, ubytovna v Praze, ubytovny Praha, – Ubytovna Praha Podbaba se nachází v městské čtvrti Praha 6 v blízkosti stanice metra Dejvice pouze necelé 4 minuty. Vzhledem k jeho poloze je Praha a její centrum velmi dobře dostupná bez použití osobního auta. Po pár stanicích jste v centru Prahy.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.