+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel 16 U Sv. Kateřiny, Praha

Klíčová slova: Hotel 16 U Sv. Kateřiny, Praha

E-mail: odkazy@hotel16.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2010

Popis: Hotel se nachází 8 minut chůze od Václavského náměstí Praha. Pokoje hotelu jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, vysoušečem vlasů, trezorem, TV, minibarem, rádiem, telefonem a bezplatným WIFI.

Web: www.hotel16.cz/cz

Další související informace

Hotel U KRÁLOVNY ELIŠKY

Hotel U KRÁLOVNY ELIŠKY – Hotel U královny Elišky je umístěn v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století v historické části města <a href="http://hotel.cz/hradec-kralove/">Hradce Králové</a>.

Hotel U České koruny

Hotel U České koruny, hotel, ubytovani – Hotel U České koruny je situován v klidném prostředí nad Řeporyjským náměstím. Pro Vaše pohodlí je u nás připraveno celkem 34 pokojů, z toho je 8 čtyřlůžkových, 4 třílůžkové a 22 dvoulůžkových. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím s moderní koupelnou. Na každém pokoji mají hosté k dispozici telefon a TV.

Three Crowns Hotel Praha

hotel Praha 3,levný hotel Praha 3,ubytování Praha – Three Crowns Hotel Praha se nachází blízko centra města, v tiché části Prahy. Má utulné a pohodlné pokoje a náš přátelský personál je připraven Vám pomoci s čímkoliv, co bude v jeho silách. Levný hotel Praha 3, ubytování Praha 3

Načítání trvalo 0.0955 sekund.