+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Comfort Nitra

Klíčová slova: Hotel Comfort Nitra , hotel ,hotel v centre

E-mail: hotelcomfort1@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2009

Popis: Hotel Comfort Nitra , v centre Nitry. Hotel Vám ponuka ubytovanie v Nitre , Hotel Comfort Nový, ultramoderný, štvorhviezdičkový hotel sa nachádza priamo v centre mesta Nitra. Je situovaný v uličke na svahu pod Piaristickým kostolom, len niekoľko metrov od pešej zóny

Web: www.hotelcomfort.sk

Další související informace

Hotel U Jelena v Mikulovicích

Hotel U Jelena,ubytování v Mikulovicích – Celkově zrekonstruovaný Hotel U Jelena se nachází v Mikulovicích okr.Jeseník v Olomouckém kraji.Kapacita hotelu je 40 lužek ve 2 -4 lužkových pokojích s vlastním soc.zařízením,.televizí a internetem.V přízemí hotelu je restaurace,bar a vinárna sloužící k ruzným spol.událostem,jako jsou svatby,narozeniny,rod.oslavy,fir.akce a školení,školy v přírodě,soustředění.....atd.Pro skupinové kolektivy možno domluit individualní ceny a to již od 400 kč os/den včetně plné penze.Za hotelem je krásné venkovní posezení s dětským koutkem a letním grilováním.

Wine Wellness Hotel Centro v Hustopečích

Wine Wellness Hotel Centro,ubytování v – Wine Wellness Hotel Centro **** se nachází v srdci jižní Moravy v Hustopečích. Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením. V hotelové restauraci Pálava nabízíme speciality domácí i mezinárodní kuchyně oceněné Czech Specials. Součástí hotelu je unikátní Wine Wellness, vůbec první zařízení tohoto druhu v České republice. Víno a vinné procedury jsou hlavní doménou. Blahodárné účinky vína jsou známé už po staletí a vinoterapie je metodou, která jich velmi moderním a příjemným způsobem využívá.Příjemné posezení v letních měsících poskytuje vnitřní zahradní nádvoří hotelu nebo letní terasa.

hotel Olympionik v Mělníce

hotel Olympionik,ubytování v – Hotel Olympionik nabízí prvotřídní ubytování blízko centra města Mělník.Kapacitu hotelu Olympionik tvoří 22 pokojů, z toho: 15 dvoulůžkových pokojů - některé z nich s možností přistýlky (1 dvoulůžkový pokoj s bezbariérovým přístupem) - pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, plazmovou TV, telefonem, přípojkou na internet a trezorem, Hostům nabízíme příjemné rodinné prostředí, klimatizovanou restauraci a kavárnu, kvalitní gastronomické služby,venkovní terasu, víceúčelové kongresové centrum a dále sportovní a wellness centrum - zahrnující 2 tenisové kurty,saunu, whirlpool, masáže, fitness, solárium a tělocvičnu .

Načítání trvalo 0.0659 sekund.