+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Comfort Nitra

Klíčová slova: Hotel Comfort Nitra , hotel ,hotel v centre

E-mail: hotelcomfort1@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2009

Popis: Hotel Comfort Nitra , v centre Nitry. Hotel Vám ponuka ubytovanie v Nitre , Hotel Comfort Nový, ultramoderný, štvorhviezdičkový hotel sa nachádza priamo v centre mesta Nitra. Je situovaný v uličke na svahu pod Piaristickým kostolom, len niekoľko metrov od pešej zóny

Web: www.hotelcomfort.sk

Další související informace

Hotel Peregrin v Českém Krumlově

hotel, ubytování, hotel Peregrin , ubytování v – Hotel Peregrin v Českém Krumlově nabízí ubytování v centru města v 9 prostorných 2lůžkových pokojích a 1 apartmánu. K dispozici je také bezbariérový pokoj v úrovni přízemí. Z některých pokojů je krásný výhled na zámek. Českokrumlovská restaurace je v sesterském hotelu Švamberský dům jen 100 metrů vzdušnou čarou od hotelu Peregrin. Nabízí příjemné posezení u otevřeného ohně nebo na letní terásce. Z hotelu Peregrin jsou nejzajímavější místa Českého Krumlova vzdálená jen pár kroků.

Hotel Energetik v Peci pod Sněžkou

Hotel Energetik,ubytování v Peci pod – Hotel Energetik se nachází v Peci pod Sněžkou.Hotel má 5 pater, k dispozici je výtah. Ve vybavení pokojů jsou koupelny se sprchou, WC. Apartmány mají vanu, televize se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou. V pokojích Typu 1 minibar, varná konvice, lednice,Hotel nabízí stravování v hotelové jídelně a restauraci, která zajišťuje stravování hostů. Snídaně se podávají formou švédských stolů. Večeře 5 druhů hlavních jídel, také formou švédských stolů.Kavárna se nachází ve 2. patře hotelu. Barmani vám nabídnou více než 100 koktejlů, míchané nápoje z celého světa, profesionální obsluhu, disco.Hotelovým hostům je k dispozici zdarma vnitřní bazén. Fitness, tělocvična, pro aktivní odpočinek je v tělocvičně stůl na stolní tenis.

Hotel CITY OSTRAVA v Ostravě

Hotel CITY OSTRAVA,ubytování v – Pěkně vybavený tříhvězdičkový hotel 5 min. chůze od Hlavního nádraží Ostrava Nabízíme ubytovací kapacitu 52 lůžek, přičemž dvoulůžkových pokojů je 23 a jednolůžkových pokojů je 6. Všechny tyto pokoje jsou vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, sWiFi připojením k internetu zdarma a vlastním sociálním zařízením. Nábytek je vyroben ze světlého přírodního masivu.Do ceny pokoje lze zahrnout na přání hosta i snídani, která je podávána formou bufetu.Na vaše přání zajistíme praní a žehlení prádla do dvacetičtyř hodin. Hotelová recepcemá k dispozici seif, fax, prodej drogistického zboží, alko a nealko nápojů, cigaret.Rádi poskytneme informační služby.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.