+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Comfort Nitra

Klíčová slova: Hotel Comfort Nitra , hotel ,hotel v centre

E-mail: hotelcomfort1@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2009

Popis: Hotel Comfort Nitra , v centre Nitry. Hotel Vám ponuka ubytovanie v Nitre , Hotel Comfort Nový, ultramoderný, štvorhviezdičkový hotel sa nachádza priamo v centre mesta Nitra. Je situovaný v uličke na svahu pod Piaristickým kostolom, len niekoľko metrov od pešej zóny

Web: www.hotelcomfort.sk

Další související informace

Hotel Lesní Krčma v Loučovicích

Hotel Lesní Krčma,ubytování v – Hotel Lesní Krčma stojí v obci Loučovice vzdálené asi 1 km od přehrady Lipno. Hotel disponuje jídelnou, seminární místností s kapacitou 45 míst, recepcí, restaurací a letní zahrádkou. Seminární místnost je ideální místo pro konání školení, konferencí, pracovních setkání, recepcí, ale i rodinných oslav - svateb, promocí atd. Součástí dvoulůžkových pokojů je i možnost využití balkonů hotelu.V blízkém okolí se rozprostírají louky, lesy, cyklotrasy, ski-areál. Hotel je tak vhodný k rekreaci v každém ročním období.

Hotel Kozák v Brně

Hotel Kozák ,ubytování v Brně – Hotel se nachází v Brně v městské části Žabovřesky nedaleko Výstavišrě ve směru na Brněnskou přehradu.Hotel Kozák, který byl původně jako zájezdní hostinec vznikl v roce 1904, v roce 1913 byl po požáru znovu postaven. V roce 1991 byl vrácen původním majitelům jako 1.soukromý hotel v Brně.Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových nově a citlivě zrekonstruovaných pokojích s vlastním příslušenstvím. V hotelu je možné využít služeb restaurace, baru a letní terasy. Pro hosty je připraveno parkoviště. Dále hotel nabízí k využití 1 salonek a velký sál s lobby.

HOTEL KLAROV v Praze

HOTEL KLAROV ,ubytování v – Hotel Klarov se nachází v Praze a je umístěn v krásném secesním domě z 18. století, který se nachází v samém centru Prahy.Hotel nabízí ubytování ve 24 pokojích a apartmánech, z toho 17 pokojů je Classic , 4 Suite a 3 Executive Suite.Všechny pokoje jsou nekuřácké. Milovnící cigaret a doutníku však mohou využít ubytování s balkony, které mají romantický výhled na řeku Vltavu, tyto pokoje jsou vybaveny popelníkem.Hotel nabízí snídaně, které se podávají od 7:30 do 10:30 formou oblíbeného bufetu.Hotel nabízí možnost poznat v okolí Karlův most, cestou minete Muzeum France Kafky a mnoho malých českých kaváren a restaurací.

Načítání trvalo 3.7709 sekund.