+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Perla

Klíčová slova: Hotel perla, Praha, centrum prahy, designový hotel

E-mail: odkazy@blueghost.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2009

Popis: Perla je nově zrekonstruovaný designový hotel v centru Prahy na rohu Perlové a Rytířské ulice. Díky skvělé poloze mezi Václavským náměstím a Starým Městem mají hosté na dosah ruky veškeré památky starobylé Prahy. Poskytuje 64 klimatizovaných pokojů.

Web: www.perlahotel.cz

Další související informace

Aramis hotel Praha

Hotel Aramis Praha, ubytování v Praze – Hotel Aramis Praha online rezervace ubytování, informace o hotelu a lastminute ceny. Hotel Aramis Praha, výhodná nabídka ubytování v Praze, aktraktivní ubytování hotel Aramis, rezervace hotelu online

Kongresové centrum a hotel Zlín

hotel zlín, kongresové centrum – Stylový hotel Baťov v Otrokovicích nabízí nejen ubytování rekreantům, ale také Vašim obchodním partnerům a klientům. Nabízíme také možnost využití moderně zařízeného kongresového centra dostupného z města Zlín. Hotel je velmi vhodný pro pořádání konferencí, seminářů, obchodních setkání apod. Samozřejmostí je možnost uspořádat u nás svatbu nebo jinou rodinnou oslavu.

Prádelna Krystal prádelna

prádelna, prádelna praha, čistírna, žehlení, hotel – Prádelna a čistírna Krystal. Prádelna Krystal Praha nabízí i žehlení, kompletní služby pro hotely, i Vaše oděvy. Prádelna Krystal to jsou komplexní služby ,zpracování znečištěného prádla třídění,praní, sušení, žehlení , expedice včetně každodenního rozvozu a svozu prádla, dle potřeb zákazníka. Provádíme rovněž drobné opravy poškozeného prádla. Poskytujeme kvalitní, rychlý a spolehlivý servis za příznivé ceny. Naše profesionální služby nabízíme jak jednotlivým osobám, tak i společnostem, jako např. hotelům, restauracím, školským zařízením atd.

Načítání trvalo 3.5252 sekund.