+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letecká škola- fotolety

Klíčová slova: lety vrtulníkem,prodej vrtulníků,letecká škola

E-mail: podolsky@heliczech.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2008

Popis: Lety vrtulníkem,Letecká škola,Prodej vrtulníků,Fotolety,Provozování leteckých prací,Fotolety nad Karlštejnem s fotografickou soutěží,Organizování sportovních soutěží,Zprostředkování obchodu a služeb,Pronájem a půjčování věcí movitých

Web: www.heliczech.cz

Další související informace

Příprava na VŠE

Vysoká škola ekonomická v Praze, VŠE, příprava na – Internetové přípravné kurzy na přijímací zkoušky na Vysokou školu ekonomickou v Praze. Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu, na scio testy, na Vysokou školu ekonomickou v Praze a k nové státní maturitní zkoušce.

Jazyková škola Praha

jazyková škola, jazyková škola Praha, pražské jazy – Web jazyková škola Praha pomáhá s výběrem správné jazykové školy v Praze. Vysvětluje co, by pražské jazykové školy měli nabízet, jaké jsou metody výuky a motivace studentů. Dále doporučuje, co je dobré sledovat při porovnání cen kurzů.

Letecká škola

Letecká škola – Letecká škola AEROPILOT Vám nabízí letecký výcvik pro ultralighty, který probíhá na novém moderním ultralehkém sportovním letounu Legend. Letecký výcvik probíhá na letišti v Kolíně. Výstupem letecké školy je pilotní licence pro ultralehká letadla. Staňte se absolventem letecké školy i Vy.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.