+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Levné ubytování v centru

Klíčová slova: Milenecký Azyl, Hodinový hotel, Praha, apartmány

E-mail: hotel5p@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2012

Popis: Hotel Mezibranská levné ubytování v Praze je zasazen do historické budovy v samotném středu města. Hotel Mezibranská poskytne levné kvalitní ubytování v moderních pokojích se zachovalým starobylým rázem a romantickou atmosférou.

Web: www.levne-ubytovani.jex.cz/

Další související informace

Celoskleněné dveře Praha

Celoskleněné dveře Praha, prosklené dveře Praha – Celoskleněné dveře Praha: Celoskleněné dveře a prosklené dveře. Celoskleněné dveře jsou působivý prvek do bytových interiérů, kanceláří, hotelů, prodejen a jiných objektů. Moderní design, kvalita a bezpečnost to jsou charakteristické znaky pro prosklené i celoskleněné dveře. Prosklené dveře a celoskleněné dveře Praha

Siesta - milenecký azyl, azyl pro milence Brno

milenecký azyl, azyl pro milence. brno, ubytování – Diskrétní azyl pro milence Brno. Nejsme hodinový hotel. Siesta je luxusní milenecký azyl hotelového typu. Dobrá dostupností z Brna. Komfortní ubytování pro milence. Klidné parkování. Diskrétní azyl pro milence Brno. Nejsme hodinový hotel. Siesta je luxusní milenecký azyl hotelového typu. Dobrá dostupností z Brna. Komfortní ubytování pro milence. Klidné parkování.

Milenecký azyl 1P Praha 1

Hodinový hotel, Praha, Milenecký Azyl, apartmány, – Milenecký azyl 1P nabízí luxusní 5ti hvězdičkové ubytování hodinového typu. K ubytování nabízíme tři standardně vybavené zrekonstruované pokoje, nebo nový pětihvězdičkový luxusní apartmán. Ubytování je určeno pro milence, páry, jedince a skupiny, které hledají soukromí pro nerušené chvíle. Ubytování v mileneckém azylu 1P zaručuje diskrétnost, čisté a pohodlné prostředí za skvělé ceny. Rezervace můžete provádět non-stop včetně víkendů. Dále nabízíme non-stop barovou službu - rozsáhlá nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů. Navíc nabízíme službu romantické večery, kdy Vám za předem složenou zálohu připravíme pokoj (růže, občerstvení). Budeme se těšit na Vaši návštěvu, milenecký azyl 1P!

Načítání trvalo 3.7305 sekund.