+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Levné ubytování v Praze

Klíčová slova: levné, ubytování, praha, v, praze

E-mail: alfatourist@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2011

Popis: Nabízíme komplexní služby pro Vaše levné ubytování v Praze s možností jednoduché a rychlé online rezervace. V naší nabídce levného ubytování Praha naleznete jak levné, tak i klasické hotely, penziony a apartmány v samém centru Prahy

Web: www.alfatourist.cz/cs

Další související informace

Pension Fox v Praze

penzion, FOX, Pension FOX, ubytování, Praha, – Penzion Fox v Praze vám nabízí 11 dvoulůžkových pokojů, 1 jednolůžkový, a 2 třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje pražského penzionu Fox jsou vybavené sprchovým koutem, WC, TV-SAT s LCD a trezorem. Ve všech pokojích penzionu Fox v Praze je zakázáno kouřit, kouřit lze pouze na dvou vyhrazených místech a na zahradě.

Hotel U Kata v Kutné Hoře

hotel, U Kata, ubytování, Kutná Hora, wellness, – Hotel U Kata v Kutné Hoře prošel v roce 2010 celkovou rekonstrukcí a stal se nejkomplexnějším zařízením s nejširší nabídkou služeb v regionu. Na hosty čeká 45 stylově zařízených pokojů, poskytujících maximální komfort a pohodlí. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, TV se satelitními programy, vysokorychlostním připojením k internetu.

Hostel Dakura v Praze

hostel, Dakura, ubytování, Praha, pokoje – Hostel Dakura nabízí kvalitní a levné ubytování v pohodlných jednolůžkových, dvoulůžkových a trojlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním umyvadlem se studenou a teplou vodou. Toalety a sprchy jsou společné (pánské / dámské). Hostel Dakura se nachází v klidné, honosné a bezpečné části hlavního města Prahy.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.