+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Manikůra Irena Andělová

Klíčová slova: Manikůra,modekáž,P-Shine,Nail Art,zdobení nehtů

E-mail: Ayrin1@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2010

Popis: Naše firma se zabývá profesionální péči o Vaše ruce a nohy.Manikůra je vhodným doplńkem k Vaší kráse,práci a dobrému pocitu s vizáží.Manikůra se provádí různymi spůsoby napr:Klasická suchá manikůra-ošetření přírodních nehtů,Klasická mokrá manikůra-výživná lázeň rukou+klasická manikůra.Japonská manikůra-P-Shine-manikůra vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty.Podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů.Nail Art-ruční nebo pispolové malování na nehty.Modeláž nehtů-Modeláží nehtů si zkrášlíte své ruce a budete z nich mít radost, kterou uvidí i Vaše okolí. Upraví zdeformované nebo okousané nehty.Manikůra se provádí v pravidelných intervalech.

Web: www.manikurapraha.cz

Další související informace

Nehtové studio Brno

Školení a kurzy. Modeláž nehtů Acryl, Gel – Nehtové studio Mistryně ČR v Nail Art 2008 Jany Kratochvílové. Školení a kurzy. Modeláž nehtů Acryl, Gel, P-Shine, Umělecké modelování 2D/3D, Zdobení nehtů, Dopnění nehtů, Francouzská manikúra. Odyssey Nail Systems studio, Brno, Masarykova 37

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Vše o nehtech

nehty,péče o nehty,úprava nehtů – Manikůra a pedikůra již není luxus, ale patří k základům hygieny. Zdravé a pěstěné nehty jsou vizitkou každého člověka. Poradíme vám, jak o ně pečovat, jaké jsou nové trendy v péči o nehty. Nehty hrají důležitou roli při ochraně velmi citlivých prstů. Jsou vystaveny mnoha škodlivým vlivům, které je oslabují a způsobují lámavost. U nás se dozvíte, jak se o ně postarat, aby byly zdravé, krásné a silné.

Načítání trvalo 2.3645 sekund.