+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Manikůra Irena Andělová

Klíčová slova: Manikůra,modekáž,P-Shine,Nail Art,zdobení nehtů

E-mail: Ayrin1@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2010

Popis: Naše firma se zabývá profesionální péči o Vaše ruce a nohy.Manikůra je vhodným doplńkem k Vaší kráse,práci a dobrému pocitu s vizáží.Manikůra se provádí různymi spůsoby napr:Klasická suchá manikůra-ošetření přírodních nehtů,Klasická mokrá manikůra-výživná lázeň rukou+klasická manikůra.Japonská manikůra-P-Shine-manikůra vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty.Podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů.Nail Art-ruční nebo pispolové malování na nehty.Modeláž nehtů-Modeláží nehtů si zkrášlíte své ruce a budete z nich mít radost, kterou uvidí i Vaše okolí. Upraví zdeformované nebo okousané nehty.Manikůra se provádí v pravidelných intervalech.

Web: www.manikurapraha.cz

Další související informace

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Gelové nehty, dar z nebes

gelové nehty, prodlužování nehtů – Gelové nehty jsou darem z nebes pro všechny, kdo mají lámavé a křehké nehty. Pro všechny, kdo nejsou spokojeni s přirozeným vzhledem svých nehtů. Gelové nehty, pro přirozenou krásu vašich rukou. Úhledné a elegantní nehty patří ke kráse každé ženy. Gelové nehty nejen zkrášlí vaše ruce, ale také pomohou vyléčit a zpevnit křehké a lámavé nehty. Vaše nehty budou lesklé a odolné.

Načítání trvalo 0.0764 sekund.