+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Manikůra Irena Andělová

Klíčová slova: Manikůra,modekáž,P-Shine,Nail Art,zdobení nehtů

E-mail: Ayrin1@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2010

Popis: Naše firma se zabývá profesionální péči o Vaše ruce a nohy.Manikůra je vhodným doplńkem k Vaší kráse,práci a dobrému pocitu s vizáží.Manikůra se provádí různymi spůsoby napr:Klasická suchá manikůra-ošetření přírodních nehtů,Klasická mokrá manikůra-výživná lázeň rukou+klasická manikůra.Japonská manikůra-P-Shine-manikůra vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty.Podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů.Nail Art-ruční nebo pispolové malování na nehty.Modeláž nehtů-Modeláží nehtů si zkrášlíte své ruce a budete z nich mít radost, kterou uvidí i Vaše okolí. Upraví zdeformované nebo okousané nehty.Manikůra se provádí v pravidelných intervalech.

Web: www.manikurapraha.cz

Další související informace

Modeláž nehtů

modeláž nehtů – Modeláž nehtů dnes již patří k samozřejmosti, stejně tak, jako pravidelná návštěva kadeřníka, nebo kosmetického salonu. Modeláž nehtů poskytuje spoustu výhod, kterých u přírodních nehtů nedocílíte. Spousta žen přiznává, že si nehty kouše, nemá čas na pravidelnou péči o nehty, neumí si namalovat francii na obou rukách, či jen připouští, že je to nebaví a nemají na to čas, a proto je pravidelná péče o nehty zatěžuje. Stejně tak nikoho nebaví nejméně měsíc čekat, než vám zlomený nehet doroste, a proto raději všechny nehty zkrátíte a, nikdy se nedočkáte. Modeláž nehtů není náročná ani na čas, ani na peníze, modeláž nehtů vyžaduje pouze jednou měsíčně doplnění gelových nehtů a trvá cca 1-1,5 hod dle náročnosti zdobení nehtů.

Jindřich Musil - textil

deka, povlečení – V roce 1990 jsme začali s vybavováním hotelových a restauračních interiérů produkty, jako jsou deky a polštáře, povlečení, prostěradla, přikrývky, osušky, závěsy atd., textilem zásobujeme významné české hotely a restaurace.

Fenomén gelových nehtů

gelové nehty,prodlužování nehtů – Ruce jsou součástí těla, které se nedají ukrýt. Proto velmi záleží na jejich vzhledu. Jedním ze způsobů, jak mít krásné nehty je aplikace gelových nehtů. Gelové nehty je moderní způsob prodloužení a zkrášlení nehtů.

Načítání trvalo 0.0570 sekund.