+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Moderní rodinné domy v Zá

Klíčová slova: Stavební pozemky, Praha, Crestyl, zámecké zahrady,

E-mail: crestyl@crestyl.com

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervna 2011

Popis: Stavební pozemky pro rodinné domy v okolí Prahy. Zajistíme předního architekta nebo designéra, který vám navrhne moderní dům vašich snů. Zámecké zahrady tímto představují naprosto nový přístup k bydlení.

Web: www.zameckezahrady.cz/design.php

Další související informace

Realitní Portál s.r.o.

pronájem bytu,pronajem bytu v Praze,prodej bytu, – Realitní kancelář nabízí pronájem bytu v Praze a okolí. Poskytujeme kompletení servis a poradenství v oblasti reality. Online realitní poradna. Dále nabízíme prodej bytů, domů a pozemků v Praze a okolí.

Hotel Praha

hotel, praha, levný, hotel praha, levné, ubytování – Hotel Praha Briliant nabízí levné ubytování v Praze 9 Prosek, proti bobové dráze. Parkování zdarma v areálu hotelu. Levné ubytování pro akce PVA Letňany, O2 Areny. Hotel má dobré spojení na metro, MHD před hotelem. Levný hotel pro ubytování v Praze 9

Pražské soukromé mateřské

Soukromá mateřská škola, Praha, soukromé mateřské – Chcete zjistit, jaké jsou možnosti soukromých mateřských škol v Praze a nejbližším okolí? Díky naší pravidelně aktualizované mapě Prahy si pohodlně a rychle naleznete soukromou mateřskou školu, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Načítání trvalo 0.1559 sekund.