+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

morseova abeceda

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2012

Popis: Slavná Morseova abeceda je často součástí příběhů, románů i skutečných historických příběhů. V nějakém místě odříznutém od civilizace jde hlavní hrdina do vězení a čeká na svůj ortel, vyťuká svoje jméno na zeď, a náhle, zcela náhodou.

Web: www.abecedamorse.cz/abeceda/5-abeceda.html

Další související informace

DOCK - nové byty Praha 8

Byty, dock, nemovitosti, novostavby, nové – Nové byty a kancelářské prostory v residenční čtvrti DOCK - prostory bývalých loděnic, které se rozkládají podél dvou slepých ramen Vltavy na pomezí Karlína a Libně. Vystavěno dle nejnovějších designérských trendů.

Svatební centrum Le Reve

svatba, svatby, svatební šaty, svatební salon – Svatební centrum Le Reve je česká společnost působící zejména v oblasti pořádání svateb a jiných společenských událostí. Za léta praxe organizování těchto akcí v New Yorku i Praze jsme získali opravdu bohaté zkušenosti a stali se tak skutečnými odborníky. Naší prací je plnění Vašich snů. Mezi naše služby patří prodej šatů, zajištění koordinace společenských akcí, poskytování květinových služeb, styling i uspořádání svatby kdekoliv na naší planetě, aj.

Rybí restaurace Praha 2

Rybí restaurace Praha 2, restaurace Praha 2 – Rybí restaurace Praha 2: rybí restaurace, česká restaurace s tradicí. Rybí speciality ze pstruha, candáta, kapra, lososa či jesetera. Jelikož ryba musí plavat, široký výběr z moravských vín a alkoholických nápojů. Kapacita restaurace umožňuje uspořádat svatbu, firemní akce i jiné oslavy.

Načítání trvalo 0.0537 sekund.