+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

morseova abeceda

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2012

Popis: Slavná Morseova abeceda je často součástí příběhů, románů i skutečných historických příběhů. V nějakém místě odříznutém od civilizace jde hlavní hrdina do vězení a čeká na svůj ortel, vyťuká svoje jméno na zeď, a náhle, zcela náhodou.

Web: www.abecedamorse.cz/abeceda/5-abeceda.html

Další související informace

uSchnellu - Hotel, Restau

uschnellu, hotel, restaurace, praha – Hotel a restaurace s dobrým ubytováním a pivnicí v centru Prahy. Nachází se na níroží malostranských ulic Tomášské a Letenské stojí starobylý, původně měšanský dům U Schnellů, čp 27. V jádru gotický objekt s renesančními doplky, dříve nazývaný U Zlatého čápa, pamatuj e jistě mnohé. V roce 1787 dům koupil kupec Tomáš Schnell, po něm nese dnes jméno.

Wellness pobyty v Praze

wellness, lázeňské pobyty, wellness pobyty, praha, – Lázeňské pobyty v Praze, wellness pobyty, víkendové pobyty a firemní akce. Kvalitní hotely kde si užijete nejen wellness: whirlpool, pára, sauna, solárium, masáže, fitness, bowling,, ale kde najdete také hned několik sportovišť: tenis, squash, stolní tenis, badminton, golf indoor.

Rybí restaurace Praha 2

Rybí restaurace Praha 2, restaurace Praha 2 – Rybí restaurace Praha 2: rybí restaurace, česká restaurace s tradicí. Rybí speciality ze pstruha, candáta, kapra, lososa či jesetera. Jelikož ryba musí plavat, široký výběr z moravských vín a alkoholických nápojů. Kapacita restaurace umožňuje uspořádat svatbu, firemní akce i jiné oslavy.

Načítání trvalo 0.1036 sekund.