+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

morseova abeceda

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2012

Popis: Slavná Morseova abeceda je často součástí příběhů, románů i skutečných historických příběhů. V nějakém místě odříznutém od civilizace jde hlavní hrdina do vězení a čeká na svůj ortel, vyťuká svoje jméno na zeď, a náhle, zcela náhodou.

Web: www.abecedamorse.cz/abeceda/5-abeceda.html

Další související informace

Hotel City Bell

hotel, hotely v Praze, ubytovani v Praze, – Tříhvězdičkový hotel City Bell se nachází v blízkosti centra, v klidné lokalitě městské oblasti Vinohrady Na Václavské náměstí je možné se dostat pěšky asi za dvacet minut, nebo metrem jednu stanici na Muzeum.

Ubytování letiště Praha

Hotel na letišti,mezinárodní letiště praha – HotelNaLetišti.cz: Levné ubytování na pražském letišti Ruzyně – katalog letištních hotelů a dalších pražských hotelů nacházejících se v jeho blízkosti příp. s dobrou dopravní dostupností na Mezinárodní letiště Praha Ruzyně.

Nejlevnější ubytování Pra

Nejlevnější ubytování v Praze, levné ubytování – Nejlevnější ubytování v Praze ... jsme firma, která nabízí kvalitní a levné ubytování v pražské části Žižkov. Ubytování Standart a Nadstandard v jednom až šestilůžkovém pokoji. Plně vybavená kuchyňka, parkování zdarma.

Načítání trvalo 0.0665 sekund.