+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nemovitosti Praha

Klíčová slova: prodej, pronájem, byt, RD, chaty, pozemky

E-mail: kontakt@pragservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2013

Popis: Zprostředkování prodeje a pronájmů: Bytů, RD, vily, chaty, nebytové prostory, pozemky, se zajištěním právního servisu, odhadu nemovitosti, vyřízením katastru, zajištěním hypotečních úvěrů v Praze a Středočeském kraji

Web: www.server-nemovitosti.cz

Další související informace

Penzion Praha 10

penzion,praha,10,česká,restaurace,levné ubytování – Nabízíme ubytování v lokalitě Praha 10 blízko D1. Máme 11 pokojů a nyní Vám nabízíme, abyste si zasoutěžili o ubytování zdarma. Česká restaurace. Ubytovací část nabízí hostům komfortní ubytování v jedenácti pokojích. Pokoje jsou vybaveny TV se satelitem, trezorem, internetovou přípojkou a koupelnou s WC.

Moderní rodinné domy v Zá

Stavební pozemky, Praha, Crestyl, zámecké zahrady, – Stavební pozemky pro rodinné domy v okolí Prahy. Zajistíme předního architekta nebo designéra, který vám navrhne moderní dům vašich snů. Zámecké zahrady tímto představují naprosto nový přístup k bydlení.

Svatební centrum Le Reve

svatba, svatby, svatební šaty, svatební salon – Svatební centrum Le Reve je česká společnost působící zejména v oblasti pořádání svateb a jiných společenských událostí. Za léta praxe organizování těchto akcí v New Yorku i Praze jsme získali opravdu bohaté zkušenosti a stali se tak skutečnými odborníky. Naší prací je plnění Vašich snů. Mezi naše služby patří prodej šatů, zajištění koordinace společenských akcí, poskytování květinových služeb, styling i uspořádání svatby kdekoliv na naší planetě, aj.

Načítání trvalo 0.1570 sekund.