+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Novostavby Podbaba

Klíčová slova: Novostavby Podbaba, Praha, Crestyl, nové byty.

E-mail: crestyl@crestyl.com

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervna 2011

Popis: Nabídka nových bytů poblíž čarokrásné přírodní rezervace Divoká Šárka ,v úbočí kopce na jehož vrcholu stojí známá tvrz Baba. Výhodou lokality je plná občanská vybavenost včetně kulturního a sportovního vyžití.

Web: podbaba.crestyl.com/pageparam-globalTextPage-projekt_2.html

Další související informace

Hotel Perla

Hotel perla, Praha, centrum prahy, designový hotel – Perla je nově zrekonstruovaný designový hotel v centru Prahy na rohu Perlové a Rytířské ulice. Díky skvělé poloze mezi Václavským náměstím a Starým Městem mají hosté na dosah ruky veškeré památky starobylé Prahy. Poskytuje 64 klimatizovaných pokojů.

Levné ubytování v centru

Milenecký Azyl, Hodinový hotel, Praha, apartmány – Hotel Mezibranská levné ubytování v Praze je zasazen do historické budovy v samotném středu města. Hotel Mezibranská poskytne levné kvalitní ubytování v moderních pokojích se zachovalým starobylým rázem a romantickou atmosférou.

Vackov - Ubytování Levně

ubytovna, levne, praha, pobliz, centra – Levné ubytování a koleje pro studenty Vackov - Praha 3. Nabízíme nejlevnější ubytování blízko centra Prahy v klidné lokalitě s hlídaným parkovištěm a wifi internetem zdarma. Kontaktujte nás pro individuální cenovou nabídku!

Načítání trvalo 0.0720 sekund.