+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Outdoor-F, Event Company

Klíčová slova: Teambuilding, time management, firemní akce

E-mail: vacek@outdoor-f.net

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2010

Popis: Realizace kurzů týmové spolupráce, komunikace, tvořivosti a vedení týmu. Nabízíme teambuilding - organizaci firemních akcí, zahraniční kurzy, hory, čtyřkolky, intenzivní kurzy, time management, teamwork.

Web: www.outdoor-f.net

Další související informace

http://www.firemni-akce.aircentrum.cz/

Firemní akce, teambuilding, paragliding – Udělejte dojem na své firemní partnery, prohlubte vzájemné vztahy! Ukažte zaměstnancům, že si jich vážíte a že jsou pro Vás důležití! Netradiční firemní akce, teambuilding a hlavně spousta stylové zábavy! Společnost Air Centrum, s.r.o.

Hotel Amerika

hotel, vysočina, velké meziříčí, firemní akce – Hotel v klidném prostředí (Vysočina) v blízkosti dálnice D1 nabízí prostory pro firemní akce, školení, seminářů, přednášek, kongresů, konferencí a rodinných oslav, svateb a událostí. K dispozici je ubytování a restaurace. Akci připravíme na klíč.

Boyard.cz - teambuilding

firemní akce, teambuilding, – Motivační teambuilding, pořádaný agenturou Z-agency, inspirovaný kultovním programem Pevnost Boyard, garantuje pomocí vhodně zvolených úkolů, vytvoření kompaktního týmu zaměstnanců.Agentura Z-agency pořádá motivační aktivity tak, aby vyhovovaly potřebám firem. Teambuilding Pevnost Boyard přináší pocit vzájemného porozumnění v neformální atmosféře histrorických hradů s důrazem na kompaktnost týmu.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.