+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Outdoor-F, Event Company

Klíčová slova: Teambuilding, time management, firemní akce

E-mail: vacek@outdoor-f.net

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2010

Popis: Realizace kurzů týmové spolupráce, komunikace, tvořivosti a vedení týmu. Nabízíme teambuilding - organizaci firemních akcí, zahraniční kurzy, hory, čtyřkolky, intenzivní kurzy, time management, teamwork.

Web: www.outdoor-f.net

Další související informace

Resort RESIDENT HARRACHOV

harrachov, ubytování, hotel, firemní akce – Nabízíme celou škálu doplňkových služeb: Wellness centrum (sauna, pára, bazén s protiproudem a vířivkou), Fitness, Masáže, Solná jeskyně, Venkovní hřiště pro děti, Parkování v podzemní garáži či venku, Skibus, Internet na apartmánech, TV/SAT, Trezor a jiné.

Boyard.cz - teambuilding

firemní akce, teambuilding, – Motivační teambuilding, pořádaný agenturou Z-agency, inspirovaný kultovním programem Pevnost Boyard, garantuje pomocí vhodně zvolených úkolů, vytvoření kompaktního týmu zaměstnanců.Agentura Z-agency pořádá motivační aktivity tak, aby vyhovovaly potřebám firem. Teambuilding Pevnost Boyard přináší pocit vzájemného porozumnění v neformální atmosféře histrorických hradů s důrazem na kompaktnost týmu.

Firemní Akce - Malevil

firemní akce – Okuste úžasnou atmosféru Heřmanic a okolí při vašich firemních akcích. Na své si přijdou návštěvnící každého věku a jistě odjedete se skvělými zážitky! Čeká na vás bowling, koně, místní zoo a spousta dalšího!

Načítání trvalo 0.0593 sekund.