+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Outdoor-F, Event Company

Klíčová slova: Teambuilding, time management, firemní akce

E-mail: vacek@outdoor-f.net

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2010

Popis: Realizace kurzů týmové spolupráce, komunikace, tvořivosti a vedení týmu. Nabízíme teambuilding - organizaci firemních akcí, zahraniční kurzy, hory, čtyřkolky, intenzivní kurzy, time management, teamwork.

Web: www.outdoor-f.net

Další související informace

Miceko s.r.o. ubytování

ubytování firemní akce – Výukové centrum v krásné přírodě severních Čech nabízí ubytování a zázemí pro organizování firemních akcí, školení a workshopů. K dispozici jsou útulné pokoje, prostorná školící místnost, rozlehlá zahrada. dostatek parkovacích míst a krásné okolí. Centrum Liberta má kapacitu pro ubytování 15 osob v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích. Pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Kurz Time management

time management, řízení času, nemám čas, nestíhám – Času máme všichni stejně. Spoustu času ale promarníme. Tento kurz vás naučí s časem jednoduše pracovat. Vy budete mít více času na rodinu, na koníčky či na práci. Mezinárodně uznávaný autor vám v tom pomůže.

Hotel Amerika

hotel, vysočina, velké meziříčí, firemní akce – Hotel v klidném prostředí (Vysočina) v blízkosti dálnice D1 nabízí prostory pro firemní akce, školení, seminářů, přednášek, kongresů, konferencí a rodinných oslav, svateb a událostí. K dispozici je ubytování a restaurace. Akci připravíme na klíč.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.