+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion Praha 10

Klíčová slova: penzion,praha,10,česká,restaurace,levné ubytování

E-mail: alnpvz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2010

Popis: Nabízíme ubytování v lokalitě Praha 10 blízko D1. Máme 11 pokojů a nyní Vám nabízíme, abyste si zasoutěžili o ubytování zdarma. Česká restaurace. Ubytovací část nabízí hostům komfortní ubytování v jedenácti pokojích. Pokoje jsou vybaveny TV se satelitem, trezorem, internetovou přípojkou a koupelnou s WC.

Web: www.penzion-praha-10.cz

Další související informace

Krkonošský národní park

krkonoše, KRNAP, národní park, ubytování – Krkonošský národní park o rozloze 36 tisíc ha se nachází na území Krkonoš. Vyhlášen byl roku 1963. Na chráněném území je vyhlášena také ptačí oblast a významné ptačí území, které pokrývá celou oblast rezervace.

Šport Penzión Hritz v Novej Lesnej

penzión, ubytovanie, penzión Hritz, ubytování v – Hotel Šport Penzión Hritz sa nachádza vo vyššie položenej časti obce Nová Lesná, len 5 km od Starého Smokovca a ponúka jednoduché a komfortné izby a modernú saunu. Počas teplejších mesiacov si môžu hostia vychutnať slnečné lúče na záhrade alebo využiť gril na terase. Penzión Hritz Šport poskytuje lyžiareň a bezplatné Wi-Fi pripojenie vo všetkých verejných priestoroch. Všetky izby sú priestranné a vybavené TV a kúpeľňou so sprchou.

Penzión Bella v Banskej Bystrici

penzión, ubytování, Penzión Bella, ubytování v – Penzion Bella Bánská Bystrica nabízí komfortní ubytování ve 4 moderně zařízených jednolůžkových a 6-ti dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje penzionu Bella Bánská Bystrice jsou moderně zařízené a vybavené koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením, rádiem, televizí a telefonem. K dispozici jsou také 2 bezbariérové pokoje s výtahem. V objektu je volně dostupné bezdrátové připojení k internetu. Za poplatek je vítán i Váš domácí mazlíček.

Načítání trvalo 2.1162 sekund.