+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion U Potůčku

Klíčová slova: Penzion U Potůčku, penzuion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2011

Popis: V rámci ubytování Vám nabízíme nový penzion, ideální pro odpočinek rodin s dětmi a všechny milovníky přírody Jeseníků. Vhodné také pro pořádání rodinných oslav, firemních akcí či uzavřenou společnost. Ubytování je možné v samotném penzionu a současně ve vedlejším objektu - apartmán s vlastním sociálním zařízením.

Web: u-potucku.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U Šeniglů

Penzion U Šeniglů, penzion, ubytovani – V našich dvou penzionech máme pokoje s samostatným wc a koupelnou, s televizí , s wifi internetem, s parkováním zdarma přímo u domu, se společnou vybavenou kuchyňkou . Na náměstí máme 3 pokoje s kapacitou 12 lůžek, a na kraji Telče v novostavbě máme 4 pokoje s kapacitou 10 lůžek .

Penzion U Koubusů

Penzion U Koubusů, penzion, ubytovani – Pension U Koubusů nabízí ubytování na klidném místě v obci Pelešany, v blízkosti samotného srdce regionu Český ráj, nedaleko města Turnov a na počátku Stezky Českého ráje. Pension je nově zrekonstruovaný objekt. K dispozici jsou 4 koupelny, 4 WC, 2 vybavené kuchyňky, dětská postýlka a společenská místnost s televizí. Výhodou je vlastní uzavřené parkoviště a možnost úschovy kol. Ubytovat se můžete v týdenních cyklech od soboty do soboty, příp. dle dohody i jinak. Cena za jednu osobu je 350 Kč, po jednání možnost dohody.

Penzion U Lesa

Penzion U Lesa, penzion, ubytovani – Penzion U Lesa nabízíme ubytování v apartmánech. Každý apartmán má dva pokoje se sociálním zařízením a s kuchyňkou (k dispozici lednice, mikrovlnka). K dispozici je celkem 12 pokojů. Dále nabízíme příjemné posezení u baru, připravujeme snídaně a po domluvě i večeře. Možnost úschovny kol a parkování vozidel u objektu. Pro hosty je k dispozici zahradní altán pro pořádaní akcí a grilování.

Načítání trvalo 0.0512 sekund.