+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion U Potůčku

Klíčová slova: Penzion U Potůčku, penzuion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2011

Popis: V rámci ubytování Vám nabízíme nový penzion, ideální pro odpočinek rodin s dětmi a všechny milovníky přírody Jeseníků. Vhodné také pro pořádání rodinných oslav, firemních akcí či uzavřenou společnost. Ubytování je možné v samotném penzionu a současně ve vedlejším objektu - apartmán s vlastním sociálním zařízením.

Web: u-potucku.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U Karla - Lipno

Ubytování Lipno, penzion U Karla, rybaření Lipno, – Ubytování Lipno Penzion U Karla Hůrka - ubytování Ubytování na Lipně je dobrá varianta pro vaší dovolenou. Nabízíme ubytování na Lipně v penzionu přímo u vody. Lokalita Lipno patří k nejnavštěvovanější oblasti jížních Čech . Náš penzion U Karla nabízí ubytování ve standardních i nadstandardních pokojích s výhledem na Lipno. Kolem penzionu probíhá páteřní cyklostezka Lipna. Ubytování se stravováním v domácí restauraci, která slouží jen pro ubytované.

Penzion U Churáňů

Penzion U Churáňů, penzion, ubytovani – Rodinný penzion U Churáňů Vám nabízí ubytování pro 22 osob ve dvou a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí. Bezdrátové internetové připojení zdarma. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnve.

Penzion U Vleku Javor

Penzion U Vleku Javor, penzion, ubytovani – Penzion U vleku Javor stojí v blízkosti sedačkové lanovky na Hnědý vrch v Peci pod Sněžkou. I v zimě oceníte jeho polohu. Prakticky od dveří penzionu je to k nástupní stanici vleku sjezdovky Javor cca 10 metrů. Nachází se prakticky v samém srdci lyžařského areálu s 9 vleky, čtyřsedačkovou lanovkou a 10,5 km sjezdových tratí. V blízkosti penzionu Snowboard Park s překážkami a U rampou. Nejdelší a nejlépe osvětlený svah pro noční lyžování hned před penzionem.

Načítání trvalo 2.8406 sekund.