+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion U Potůčku

Klíčová slova: Penzion U Potůčku, penzuion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2011

Popis: V rámci ubytování Vám nabízíme nový penzion, ideální pro odpočinek rodin s dětmi a všechny milovníky přírody Jeseníků. Vhodné také pro pořádání rodinných oslav, firemních akcí či uzavřenou společnost. Ubytování je možné v samotném penzionu a současně ve vedlejším objektu - apartmán s vlastním sociálním zařízením.

Web: u-potucku.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U Veselých

Penzion U Veselých, penzion, ubytovani – Ve stylovém rodinném Penzionu u Veselých v klidné části Pece pod Sněžkou oceníte nádherný výhled i domácí kuchyní. Penzion leží ve Velké Úpě 300 m od hlavní silnice, od které jej odděluje pás lesa, a přímo proti dolní stanici lanovky na Portášky. V létě zaparkujete přímo u domu, v zimě 300 m od něj. Penzion se hodí pro pobyty rodin s dětmi, firemní akce i školní výlety.

Penzion a hospůdka u Štěp

Penzion a hospůdka u Štěpánků, penzion, ubytovani – Penzion U Štěpánků poskytne zázemí max. 6 osobám. K Vašemu pohodlí přispěje kompletně vybavený apartmán - vlastní WC a sociální zařízení, TV, plně vybavená kuchyňka. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Penzion U Lamy

Penzion U Lamy, penzion, ubytovani – Penzion U Lamy nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových podkrovních pokojích. Lokalita Českého Švýcarska je velmi oblíbená, obec Krásná Lípa leží přímo na hranici tohoto Národního parku a chráněných krajinných oblastí Lužické hora a Labské pískovce. Do Saského Švýcarska (SRN) je to 5 km. Nekuřácký Penzion U Lamy má k dispozici 7 míst.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.