+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pizzerie Praha 10,Rotondo

Klíčová slova: Pizzerie Praha,Pizzerie Praha10,trattorie,trattori

E-mail: info@rotondo.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2010

Popis: výborná restaurace a pizzerie na Praze 10, pravá italská pizza připravovaná podle italské receptury,velká nabídka vynikajících jídel a nápojů,velký výběr kvalitních vín,skvělá italská káva a ke kávě pestrý výběr dezertů

Web: pizzerie-praha10.wz.cz

Další související informace

Online katalog restaurací

restaurace bar kavárna vinárna pizzerie kuchyně – online katalog obsahující restaurace, bary, kavárny, vinárny, pizzerie. Výběr dle druhu kuchyně, zábavy, akcí, účelu, otevírací doby, menu či druhů alkoholických i nealkoholických nápojů, piva a vína.

Restaurace Maestro Kopřiv

restaurace, Maestro, Kopřivnice, pizza, pizzerie – Restaurační komplex Maestro se nachází v Kopřivnici a skládá se ze dvou částí. Pizzerie Maestro (ul. Javorová 728) a restaurace Maestro (ul. Štramberská 378). Obě tato místa si zakládají na slušné a chutné kuchyni a příjemném, nekuřáckém, prostředí.

Pizzerie Venezia

Pizzerie Venezia – Originální italská restaurace a pizzerie nabízí speciality italské kuchyně připravované výhradně z italských produktů. Nabízíme letní terasu s 50 místy. Podívejte se. Originální italská restaurace a pizzerie nabízí speciality italské kuchyně připravované výhradně z italských produktů. Nabízíme letní terasu s 50 místy. Podívejte se.

Načítání trvalo 2.5409 sekund.