+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pizzerie Praha 10,Rotondo

Klíčová slova: Pizzerie Praha,Pizzerie Praha10,trattorie,trattori

E-mail: info@rotondo.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2010

Popis: výborná restaurace a pizzerie na Praze 10, pravá italská pizza připravovaná podle italské receptury,velká nabídka vynikajících jídel a nápojů,velký výběr kvalitních vín,skvělá italská káva a ke kávě pestrý výběr dezertů

Web: pizzerie-praha10.wz.cz

Další související informace

Online katalog restaurací

restaurace bar kavárna vinárna pizzerie kuchyně – online katalog obsahující restaurace, bary, kavárny, vinárny, pizzerie. Výběr dle druhu kuchyně, zábavy, akcí, účelu, otevírací doby, menu či druhů alkoholických i nealkoholických nápojů, piva a vína.

Pizzerie Praha

Pizzerie Praha, pizzerie, pizza, pizzerie Praha 3 – V prostorech pizzerie s 60ti místy k sezení je možné uspořádat pracovní schůzky, firemní večírky, promoční večírky, svatby, apod. Italská pec na dřevo, díky které je pizza šťavnatá a má vyhledávanou charakteristickou klasickou chuť.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.