+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pizzerie Praha 10,Rotondo

Klíčová slova: Pizzerie Praha,Pizzerie Praha10,trattorie,trattori

E-mail: info@rotondo.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2010

Popis: výborná restaurace a pizzerie na Praze 10, pravá italská pizza připravovaná podle italské receptury,velká nabídka vynikajících jídel a nápojů,velký výběr kvalitních vín,skvělá italská káva a ke kávě pestrý výběr dezertů

Web: pizzerie-praha10.wz.cz

Další související informace

Online katalog restaurací

restaurace bar kavárna vinárna pizzerie kuchyně – online katalog obsahující restaurace, bary, kavárny, vinárny, pizzerie. Výběr dle druhu kuchyně, zábavy, akcí, účelu, otevírací doby, menu či druhů alkoholických i nealkoholických nápojů, piva a vína.

Restaurace a pizzerie Praha 4

restaurace Praha 4, pizza praha 4, pizzerie praha – Vyberte si nejlepší či nejlevnější restauraci na Praze 4. Na webu restauracepraha4.cz najdete všechny restaurace na Praze 4 podrobně popsané. Můžete si tak jednoduše vybrat tu, která Vám bude nejvíc vyhovat.

Ristorante Parenzo

Nýřany,restaurace,rozvoz,jídla,pizza, pizzerie – Restaurant pizzeria PARENZO - zveme Vás srdečně do naší restaurace, kde pro Vás připravujeme bohatou nabídku pizzy, těstovin, rissota, ryb, masa a dalších druhů pokrmů, k nimž nabízíme širokou nabídku kvalitních vín a nápojů.

Načítání trvalo 0.0770 sekund.